Reklama

Grażyna Szapołowska pozuje na plaży. 70 lat i taka sylwetka!

Grażyna Szapołowska korzysta z wrześniowej pogody na plaży w Juracie. Aktorka, która niedługo skończy 70 lat, może pochwalić się wspaniałą sylwetką w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni najnowszym postem Grażyny Szapołowskiej w serwisie Instagram.

Grażyna Szapołowska pozuje w na plaży

Grażyna Szapołowska 19 września 2023 roku skończy 70 lat, jednak nadal jest w doskonałej formie. W weekend aktorka skorzystała ze wspaniałej pogody i wybrała się na spacer po plaży w Juracie. Kobieta wybrała jednoczęściowy kostium kąpielowy w szampańskim kolorze z głębokimi dekoltem. Stylizację gwiazdy uzupełniają ciemnobrązowe okulary słoneczne i czapka-bejsbolówka. W takiej stylizacji nie sposób nie zwrócić uwagi na wspaniałą sylwetkę Grażyny Szapołowskiej, a szczupłych, długich nóg gwieździe pozazdrościłoby wiele młodszych kobiet.

Fani są zachwyceni najnowszymi zdjęciami aktorki. Pod postem, który opublikowała Grażyna Szapołowska w serwisie Instagram, pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy: 

Reklama

“Piękna"

“Bellisima"

“Wow!!! Mistrzostwo świata piękna Pani Grażyno!!! Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie"

Zobacz również: Oto jak spędza poranki Grażyna Szapołowska. "Kto wcześnie wstaje, temu Pan Bóg daje"

Grażyna Szapołowska zdradziła sekret wspaniałej sylwetki

Grażyna Szapołowska w jednym z wywiadów została zapytana o sekret swojej urody. Miała jedną odpowiedź: psy. Aktorka podkreśla, że dzięki codziennym spacerom z czworonożnymi pupilami zachowuje dobrą kondycję i wspaniałą sylwetkę - co potwierdzają najnowsze zdjęcia z Juraty.

Zobacz również: Elsa Hosk chwali się sylwetką w czarnym, obcisłym zestawie

Grażyna Szapołowska kariera i życie prywatne

Grażyna Szapołowska urodziła się 19 września 1953 roku w Bydgoszczy, z której wyjechała do Torunia w wieku 11 lat. Debiutowała w Teatrze Dolnośląskim w Jeleniej Górze, gdzie zamieszkała po maturze. W 1977 roku skończyła studia na Wydziale Aktorskim warszawskiej PWST. Popularność jako gwiazdy filmowej przyniosła jej komedia muzyczna z 1983 roku “Lata dwudzieste...lata trzydzieste...". W 1999 roku zgrała Telimenę w filmie “Pan Tadeusz" rola ta przyniosła jej Orła za Najlepszą Główną Rolę Kobiecą. 

Grażyna Szapołowska trzykrotnie wychodziła za mąż. Z drugim mężem - Andrzejem Jungowskim ma córkę Katarzynę. Od 2002 roku partnerem Grażyny Szapołowskiej jest Eryk Stępniewski, któremu fani aktorki mogą podziękować za najnowsze zdjęcia z plaży w Juracie. 

Zobacz również: Grażyna Szapołowska i jej wnuczka postawiły na szczerość. Niespełnione ambicje to dopiero początek

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Szapołowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy