Reklama

Gwiazdor TikToka jest podejrzany o zabójstwo! Zatrzymała go policja

Ali Nassar Abulaban, influencer z TikToka znany jako JinnKid, został zatrzymany przez policję. Ciążą na nim poważne zarzuty morderstwa swojej żony!

Ali Nassar Abulaban pod pseudonimem JinnKid prowadził konto Skyrim In Real Life. Odniósł wielki sukces, nagrywając filmy inspirowane grą "Skyrim" i przedstawiając siebie jako "aktora" i "komika". Poczynania na jego koncie śledziło nawet kilka milionów ludzi. 

Jego kariera influencera może być jednak definitywnie zakończona. Wszystko dlatego, że gwiazdor wszedł w poważny konflikt z prawem.

JinnKid zabił swoją żonę i przyjaciela? Takie są zarzuty

29-letni influencer usłyszał zarzuty zabójstwa swojej żony i bliskiego przyjaciela. Jak podaje NBC San Diego, do mieszkania Abulabana została wezwana policja. Odkryła ona ciała dwóch osób - żony i przyjaciela tiktokera.

Zdaniem prokuratury, influencer miał od kilku dni nękać swoją żonę. Według doniesień lokalnych mediów, zamontował w mieszkaniu kamerkę, którą śledził to, co robi małżonka.

Jak wstępnie ustalili śledczy, powodem zbrodni miałaby być zdrada żony z bliskim przyjacielem. Abulaban miał oddać łącznie cztery strzały - trzy w stronę przyjaciela i jeden w stronę żony.

Przeczytaj też:

Elżbieta II nie może jeździć konno. Zabronili jej lekarze

Agnieszka Woźniak-Starak w najmodniejszych spodniach sezonu

Andrzej Kosmala wyznał, co naprawdę zabiło Krzysztofa Krawczyka

* * *

Zobacz więcej:

Reklama
Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: tiktokerzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama