Reklama

Reklama

Winona Ryder kończy 50 lat. Ikona lat 90. wciąż zachwyca!

Chociaż wielu fanom Winony Ryder może być trudno w to uwierzyć, popularna aktorka obchodzi dziś 50 urodziny. Jedna z największych gwiazd kina przełomu lat 80. i 90. miała lepszy i gorszy czas, jednak teraz znów jest na najlepszej drodze do tego, aby wrócić na szczyt!

Winona Ryder. Mocny debiut

29 października Winona Ryder kończy okrągłe 50 lat. Na przełomie lat 80. i 90. amerykańska aktorka była jedną z największych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd. 

Jej wielka kariera zaczęła się od filmu Tima Burtona "Sok z żuka", po którym szybko została zauważona za sprawą talentu i oryginalnej, niezwykle subtelnej, a jednocześnie wyrazistej urody. 

Było w niej coś tajemniczego. "Śmiertelne zauroczenie" przyniosło jej nominację do Independent Spirit, a niedługo później była nominowana do Oscara za "Wiek niewinności", oraz "Małe kobietki". Za pierwszy z filmów dostała nawet Złoty Glob.

Reklama

Mocny upadek ze szczytu. Uda się jej podnieść?

Niestety po wielkich sukcesach przyszła pora na mocny upadek. 

Winona Ryder przez lata miała problemy z kleptomanią. W 2001 przyłapano ją na kradzieży w sklepie i od tego czasu jej kariera stanęła w miejscu. 

Ciekawe propozycje zawodowe nagle przestały się pojawiać. Zamiast nominacji do Oscarów i Złotych Globów po filmie "Mr. Deeds — Milioner z przypadku" miała szansę na Złotą Malinę w kategorii dla najgorszej aktorki... To musiał być cios. 

Na szczęście w ostatnich latach powoli zaczęła się odbijać od dna. Zagrała m.in. w "Czarnym łabędziu" czy "Stranger Things", a krytycy znów zachwycili się jej talentem.

Winona Ryder i jej życie miłosne

Winona Ryder w latach 90. spotykała się z przystojnym Mattem Damonem, jednak to związek z aktorem Johnnym Deppem wzbudzał w mediach największe emocje. 

Zakochani wydawali się być dla siebie idealnie stworzeni. Oboje piękni, młodzi, utalentowani. 

Zauroczyli się w sobie od pierwszego wejrzenia, a po pięciu miesiącach znajomości zaręczyli się. Wydawało się, że będą razem na zawsze, jednak ich związek przetrwał niecałe cztery lata. 

Pomimo rozstania, w wywiadach zawsze mówili o sobie z sentymentem. 

Ci jednak, którzy liczą na ich wielki powrót, prawdopodobnie się zawiodą, bo Winona Ryder od 2011 roku pozostaje w związku ze Scottem Mackinlayem Hahnem.

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!

Czytaj również: 

Maryla Rodowicz wyznała miłość Macie! 

Mama Ginekolog nie zdała egzaminu specjalizacyjnego

Jak jesienią wykorzystać jarzębinę? 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Winona Ryder | Winona Ryder kończy 50 lat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy