Reklama

Reklama

Książę Andrzej nie weźmie udziału w jubileuszu królowej

Wielkimi krokami zbliża się platynowy jubileusz królowej Elżbiety II. Weźmie w nim udział większość członków brytyjskiej rodziny królewskiej, jednak zabraknie syna monarchini, księcia Andrzeja.

Królowa Elżbieta II panuje już nieprzerwanie od niemalże 70 lat. 

Wielkimi krokami zbliża się więc jej platynowy jubileusz, który jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla samej monarchini, ale dla wszystkich Brytyjczyków, którzy wezmą udział w atrakcjach przygotowanych z okazji obchodów jej święta w dniach 2-5 czerwca. 

Uroczystości na cześć królowej będą odbywać się w Londynie i w innych większych miastach, a także w społecznościach, które należą do Wspólnoty Narodów.

Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II bez księcia Andrzeja

Jak donoszą zagraniczne media, książę Andrzej nie będzie brał udział w obchodach platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. 

Reklama

Nigel Cawthorne, który napisał książkę "Książę Andrzej: Epstein, Maxwell i Pałac" miał poinformować "The Sun", że jest to związane ze skandalami wokół jego osoby. 

"Dla królowej żenujące jest, że musi stawać w obronie syna. On musi to wreszcie zrozumieć" - miał wyznać informator tabloidu. 

Afera wokół księcia Andrzeja

Ponoć brytyjska monarcha nie chce, aby książę Andrzej pojawił się na jubileuszu swojej matki i brał udział w którejkolwiek z towarzyszących mu oficjalnych ceremonii. 

Jest to związane z plotkami na temat jego osoby. Syn królowej miał w przeszłości zrobić coś strasznego. Virginia Roberts w sierpniu pozwała go i chce w nowojorskim sądzie domagać się wielomilionowego odszkodowania w związku z "napaścią na tle seksualnym i zniszczenie zdrowia psychicznego". 

Nic dziwnego, że królowa nie chce, aby brał udział w oficjalnych uroczystościach z okazji obchodów 70-lecia jej rządów!

Czytaj również: 

Maryla Rodowicz wyznała miłość Macie! 

Mama Ginekolog nie zdała egzaminu specjalizacyjnego

Jak jesienią wykorzystać jarzębinę? 

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy