Reklama

Hailey Bieber nie przestaje zaskakiwać!

Żona znanego piosenkarza, Justina Biebera, dla wielu młodych kobiet stała się ikoną współczesnej mody. Nie przestaje zaskakiwać swoimi stylizacjami, które niekiedy spotykają się z ogromną kontrowersją.

Ostatnio modelka pokazała się w płaszczu z nowej kolekcji Bottega Veneta za ponad 30 tysięcy złotych. Mimo wysokiej ceny, stylizacja nie do końca spodobała się internautom, którzy nie kryli swojego oburzenia.

"I na miasto w czymś takim wyskoczysz, i podłogę w kuchni umyjesz" - śmieje się jeden z nich..

Mimo, że moda rządzi się swoimi prawami, stylizacja spotkała się z wieloma negatywnymi komentarzami. Płaszcz został porównany do kuchennego mopa, a Hailey została nazwana "ofiarą mody".

"Gdzieś odeszły elegancja i szyk. Teraz im dziwniej, tym modniej" - napisał inny obserwator.

Reklama

Z kolei kolejna stylizacja okazała się być strzałem w dziesiątkę! Po kolacji ze swoim mężem Justinem, Hailey zaprezentowała się w sukience od polskiej projektantki, Magdy Butrym. Jej koszt to ok. 8 tys. zł, a rozmiary prędko znikają, co może wskazywać na popularność kreacji.

Skórzana sukienka maxi spotkała się z wieloma pozytywnymi komentarzami. Hailey dobrała do niej torbę od Bottega Veneta w zebrę, wiązane sandały na obcasie i złote łańcuszki. Nie da się ukryć, że całość prezentuje się bardzo zjawiskowo. A wam, która stylizacja bardziej przypadła do gustu? 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy