Reklama

Reklama

Halina Mlynkova pokazała nowe zdjęcie syna. "Kilka kilogramów niebywałego szczęścia!"

Halina Mlynkova niedawno po raz drugi została mamą. Piosenkarka stara się nie pokazywać dzieci w mediach społecznościowych, ale tym razem zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie z Leo.

Halina Mlynkova jest już mamą Piotra, który przyszedł na świat w 2004 roku. Jest on owocem związku z Łukaszem Nowickim. Później piosenkarka była żoną Leszka Wronki, jednak ten związek również nie przetrwał próby czasu.

Obecnie partnerem Haliny Mlynkovej jest Marcin Kindla. Para doczekała się już pierwszego dziecka. Syna Leo powitali na świecie w zeszłym roku, o czym od razu poinformowali w mediach społecznościowych.

Leo ma już kilka miesięcy, ale jego zdjęcia nie za często pojawiają się na instagramowym profilu mamy. Po dłuższej przerwie piosenkarka postanowiła jednak pokazać ujęcie z synem. Halina Mlynkowa opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak czule całuje Leo w policzek. "Kilka kilogramów niebywałego szczęścia!" - napisała piosenkarka.

Reklama

Oprócz zdjęcia Halina Mlynkova opublikowała także krótkie nagranie, na którym uwieczniła moment, w którym jej partner tuli się do syna. 

Nie trzeba było długo czekać na komentarze od fanów. Nie szczędzili oni miłych słów. "Piękna miłość, taka bezinteresowna, szlachetna, nieskazitelna" - można przeczytać pod postem.

Czytaj więcej:

Ewelina Lisowska zoperowała sobie nos?! Teraz się tłumaczy!

Anna Lewandowska wraca z wakacji. Ma wiadomość dla męża!

Patrycja Tuchlińska zachwycona Dubajem! Już sam lot był ekskluzywny

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy