Reklama

Iga Lis zaręczona

Nie dawano im szans. Pojawiały się plotki, że ten związek nie potrwa długo. Tymczasem, mimo zawirowań i trudności, pokonali krętą drogę i podjęli już pierwsze poważne decyzje. Kto jest wybrankiem Igi Lis?

Iga Lis i Filip Szcześniak, 29-letni raper znany pod pseudonimem Taco Hemingway, postanowili się zaręczyć. Ta decyzja nieco zaskoczyła najbliższych. 

Para spotyka się od dwóch lat. Dlatego Kinga Rusin zdążyła zauważyć, że córka poważnie podchodzi do związku z muzykiem i wspierała ją od początku w pielęgnowaniu tego uczucia.  

Para ma za sobą wiele sprawdzianów. Kiedy córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa wyprowadziła się na studia do Londynu, chłopak bez wahania pojechał za nią. 

Dziennikarze "Na Żywo" ustalili, że młodzi sakramentalne tak powiedzą sobie jeszcze w tym roku.   

Reklama

Tymczasem bez konsultacji z rodzicami podjęli już pierwszą ważną decyzję. Kupili mieszkanie. Postawili na przestrzeń w kamienicy przy Mokotowskiej, jak donosi tygodnik "Na Żywo". 

I właśnie o to największy żal ma Kinga Rusin. Zdaniem dziennikarki mieszkanie bez podziemnego parkingu nie sprawdzi się na dłuższą metę...  

Cóż młodzi muszą wyciągać wnioski z własnych błędów, przecież nikt nie przeżyje życia za nich... I tak świetnie sobie radzą, bo swoje pierwsze M, jak donosi "Na Żywo" kupili za gotówkę. 

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy