Reklama

Ioan Gruffudd rozwodzi się z Alice Evans

​Ioan Gruffudd i Alice Evans, aktorska para, która poznała się 20 lat emu na planie filmu "102 dalmatyńczyków", rozwodzi się po 13 latach małżeństwa. Wszystko wskazuje na to, że rozstanie należy do dramatycznych i bardzo trudnych.

Rozwody w dzisiejszych czasach nie należą do rzadkości. Jest to zazwyczaj sytuacja przykra, ale część ludzi którzy się w niej znajdują potrafi zachować się z klasą i dba o to, by minimalizować szkody. Inni angażują się w walkę bez skrupułów, nie zważając na to, czy ich zachowanie jest krzywdzące wobec, osób, które kiedyś były im bliskie.

Ioan Gruffudd raczej nie należy do tych, którzy potrafią zachować się elegancko. O tym, że złożył papiery rozwodowe, jego żona, Alice Evans, dowiedziała się z  dnia na dzień. Alice Evans jest żoną Ioana od 2007 roku. Para ma ze sobą dwoje dzieci. Kiedy Ioan obwieścił jej, że ma zamiar opuścić rodzinę począwszy od następnego tygodnia, a papiery rozwodowe już są złożone, Alice przeżyła szok.

Reklama

Aktor nie zamierzał za to trzymać swoich zamierzeń w ukryciu przed prasą. W poruszającym wpisie na Instagramie Alice Evans dodała zrzut ekranu z medialnymi doniesieniami o rozwodzie i komentarzem "dzięki, że dałeś mi znać". W komentarzach rozpętała się burza. Internauci nie mogli nadziwić się nad okrucieństwem aktora. Były też osoby, które powątpiewały, czy jej zaskoczenie było naprawdę szczere.

Alice zdecydowała się odpowiedzieć: "Czy ma się jeszcze nadziei dopóki jest nadzieja? Myślałam, że jesteśmy w tym razem i ogłosimy to razem." Aktorka nie ukrywała, że poczuła się głęboko zraniona takim postępowaniem ukochanego męża.

Aktorka dała do zrozumienia, że wszystkie te wydarzenia sprawiły jej ogromny ból. Swoimi odczuciami dzieli się w mediach społecznościowych. Reakcją fanów są słowa wsparcia, ale nie brakuje też krytyki takiego postępowania.

IG

Czytaj też:

Polki w sypialni: Rozważne czy erotyczne?

Jeszcze więcej gorących plotek:

Przyłapała męża na zdradzie. Zaczęła transmitować wszystko na InstaStories. A on?

Lottie Moss. Mogła przebić siostrę, głupio zaprzepaściła karierę

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama