Reklama

Jak Dorota Szelągowska spędza czas na kwarantannie?

Dorota Szelągowska pochwaliła się na Instagramie swoim sposobem na kwarantannę. Obserwatorzy gwiazdy nie posiadali się z zazdrości.

Dorota Szelągowska to najpopularniejsza w Polsce architektka wnętrz. Kobieta prowadzi własne programy telewizyjne na stacji TVN, w których remontuje mieszkania Polaków. Widzowie pokochali ją za oryginalność i ogromną życzliwość, którą obdarza swoich gości.

Karierę w telewizji rozpoczęła od pracy w programie młodzieżowym "Rower Błażeja", którego była również wydawcą. Później pojawiła się w takich formatach telewizyjnych jak "Polskie lato", "Pytanie na śniadanie", "Dietosfera", czy "Dorota Was urządzi". Od dwóch lat prowadzi popularny program "Domowe rewolucje".

Reklama

Dorota nieczęsto dzieli się w mediach społecznościowych szczegółami z życia prywatnego. Niechętnie pokazuje członków swojej rodziny czy pisze obszerne posty, w których dzieli się swoimi poglądami. Najczęściej przedstawia obserwatorom inspirujące wnętrza oraz własne aranżacje i projekty. Ostatnio udostępniła zdjęcie, na widać kawałek jej salonu. Kobieta postanowiła pozostać w domu i przeczekać niebezpieczne czasy w towarzystwie... zwierzaków!

Zachwyceni użytkownicy Instagrama zalali Szelągowską falą pozytywnych komentarzy.

"Ale raj! Ja też tak chcę", "Jaka ekipa!", "To się nazywa mocne wsparcie", "Widzę, że nie ma już pani miejsca na kanapie" - rozpisywali się pod zdjęciem.

Zobaczcie koniecznie zdjęcie czworonogów Doroty Szelągowskiej!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska | koronawirus | Kwarantanna [film]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy