Reklama

Reklama

Jak teraz żyje Anja Rubik? Jest zakochana!

Chodząca po światowych wybiegach Anja Rubik zachwyciła na tegorocznym festiwalu w Cannes. Pochodząca z Polski modelka może pochwalić się imponującą karierą. Pracowała dla największych domów mody. Dawno niewidziana modelka pojawiła się na premierze filmu "Benedetta" w reżyserii Paula Verhoevena. Jak aktualnie wygląda życie modelki?

Anja Rubik w Cannes

Na tegorocznym Festiwalu w Cannes Anja Rubik jak zwykle zachwyciła kreacją. Charakteryzowała się ona sporym rozcięciem, które zdecydowanie podkreśliło długie nogi modelki.

Anja Rubik na premierę filmu wybrała stylizację w odcieniu klasycznej czerni. Jej suknia to projekt Anthony'ego Vacarello dla domu mody Saint Laurent. Dopełnieniem kreacji były czarne sandałki na obcasie oraz srebrna biżuteria. Dodatkowo Anja Rubik postawiła na klasyczne podkreślenie oka czarną kredką.

Nie tylko wybiegi

Anja Rubik znajduje się w czołówce najlepszych modelek na świecie. Swoją popularność wykorzystuje w walce o prawa kobiet oraz edukację seksualną. Modelka jest założycielką fundacji SEXED.PL, która ma na celu przekazywanie wiedzy dotyczącej m.in. życia seksualnego, równości płci oraz praw człowieka. 

Reklama

Anja Rubik jest zakochana

Anja Rubik w 2011 roku wzięła ślub. Jej mężem został serbski model Sasha Knezevic. Niestety związek nie przetrwał próby czasu i po pięciu latach zakończył się rozwodem. W wywiadzie dla "Vivy"  modelka wyznała:

Modelka raczej niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, skupia się na karierze modelki. Przyznała, że jest zakochana, ale nie zdradziła, kim jest jej wybranek. Zapytana, dlaczego przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, odpowiedziała, że zrobiła to "z powodu miłości". 

Czytaj więcej:

Aneta Zając zachwyca figurą! Znów schudła?!

Patricia Kazadi wyjechała w góry. Eksponuje wdzięki i wspiera ważną inicjatywę!

Lisa Opie kusi w bikini

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy