Reklama

Jak wygląda mąż Idy Nowakowskiej. Ciacho?

Decyzja o wyjeździe do USA była spontaniczna. Ida Nowakowska miała jeden cel. Chciała rozwijać swoje kompetencje w szkole aktorskiej. Nie sądziła, że wyjazd zmieni coś jeszcze w jej życiu. Po powrocie do Polski wróciła zakochana!

Informacja o pierwszej ciąży tancerki była długo ukrywana. Jednak kiedy temat pojawił się w mediach, opinia publiczna zadaje sobie pytanie: kim jest mąż zdolnej dziennikarki? Jack Herndon stroni od blasku fleszy, choć z zawodu jest aktorem. Swoją przyszłą żonę poznał na uniwersytecie w Kalifornii. 

Już na pierwszym roku para występowała wspólnie na scenie podczas rozmaitych etiud i ćwiczeń teatralnych, zdarzały się też role w krótkometrażowych produkcjach, ale wówczas młodzi nie pałali do siebie głębokim uczuciem. Po dwóch latach od poznania coś się zmieniło. Ida Nowakowska wielokrotnie podkreślała, że mąż jest jej najlepszym przyjacielem, który wciąż ją zaskakuje. 

Reklama

Z kolei informacja o ciąży prezenterki zaskoczyła fanów. Za cztery miesiące pani Ida i jej mąż będą mogli sprawdzić się w roli rodziców.

Czy para będzie wychowywać dziecko w Polsce? Czy przeprowadzi się do USA? Tego jeszcze nie wiadomo. Ida Nowakowska przed zajściem w ciąże nie ukrywała, że będzie szczęśliwa tam, gdzie dobrze będzie czuł się jej mąż.

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | TVP | prezenterka | ciąża
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama