Reklama

Jake Gyllenhaal o scenach łóżkowych z Jennifer Aniston

Jennifer Aniston i Jake Gyllenhaal w 2002 roku zagrali razem w "Życiowych rozterkach", gdzie pomiędzy niezadowoloną z życia mężatką i jej młodszym współpracownikiem wybuchł ognisty romans. Niektóre sceny z filmu były naprawdę gorące, jednak, jak można się domyślić, nieprawdziwe. Jake Gyllenhaal w "The Howard Stern Show" wyznał niedawno, jak przed laty udało im się osiągnąć taki efekt, że fanom po obejrzeniu znanej produkcji, do dziś szybciej bije serce!

Jake Gyllenhaal po latach wyjaśnił, na czym polegał sekret amerykańskiego filmu tragikomicznego "Życiowe rozterki" z 2002 roku, gdzie zagrał Holdena Worthera, przystojnego młodszego współpracownika i namiętnego kochanka zamężnej Justine Last, której rolę otrzymała Jennifer Aniston. 

Pomiędzy bohaterami, w których wcielili się aktorzy, wybuchł ognisty romans, co oznaczało, że Jennifer Aniston i Jake Gyllenhaal mieli do odegrania kilka naprawdę gorących scen. 

Na szczęście nie było aż tak krępująco, bo zastosowali tzw. technikę poduszki, o której odtwórca głównej roli opowiedział Howardowi Sternowi w jego programie "The Howard Stern Show". 

Reklama

Dziennikarz zadał pytanie o to, jak w wieku 22 lat grało mu się sceny łóżkowe z 33-letnią wówczas Jennifer Aniston, która miała już na swoim zawodowym koncie rolę w "Przyjaciołach", więc była dobrze znana w show-biznesie.

Jake Gyllenhaal i Jennifer Aniston zastosowali technikę poduszki w scenach łóżkowych

Jake Gyllenhaal stwierdził, że sceny seksu w filmach nie są podniecające, ponieważ ogląda je mnóstwo osób. 

Na szczęście w filmie "Życiowe rozterki" pomiędzy nim a Jennifer Aniston wcale nie było aż tak niezręcznie, ponieważ aktorka wpadła na pomysł zastosowania techniki poduszki. 

Czym jest technika poduszki?

Technika poduszki polegał na tym, że podczas scen seksu pomiędzy aktorami, umieszczona zostaje poduszka, aby fizycznie oddzielić ich ciała od siebie i zapobiec krępującym sytuacjom... 

Jake Gyllenhaal stwierdził, że było to bardzo miłe ze strony Jennifer Aniston, iż zaproponowała właśnie takie rozwiązanie.


Wiedzieliście wcześniej, czym jest technika poduszki? 

Czytaj również: 

Doda szczerze o Emilu Stępniu 

Kate i William zdradzili, jakie zwierzęta lubią ich dzieci 

Nigdy nie pij kawy na czczo! 

Zobacz także: 


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy