Reklama

Joanna Koroniewska w nowej fryzurze wygląda obłędnie

Joanna Koroniewska zawsze wygląda obłędnie, ale jej zdjęcie w nowej fryzurze wywołało szczególne poruszenie wśród fanów. Atrakcyjna aktorka w lokach prezentuje się jeszcze lepiej. Myślicie, że powinna czesać się tak na co dzień?

Joanna Koroniewska już dawno nie wyglądała tak seksownie. Popularna ktorka, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, często dzieli się ze swoimi fanami nowymi zdjęciami. 

Nie boi się pokazać na Instagramie bez makijażu, z nieułożonymi włosami, lub w sportowym stroju. Jej followersi cenią ją właśnie za to, że jest taka naturalna, ale od czasu do czasu lubi też pokazać im się z zupełnie innej strony. 

Niedawno gwiazda pochwaliła się fotką w seksownej odsłonie. W komentarzach nie zabrakło komplementów pod jej adresem.

Reklama

Internautom bardzo spodobała się fotografia w starannie wykonanym makijażu i nowej fryzurze. Trzeba przyznać, że w lokach Joannie Koroniewskiej jest do twarzy. 

Uważacie, że powinna czesać się tak częściej? 

Anna Korcz i Kajra również postanowiły skomentować nowe zdjęcie Joanny Koroniewskiej. 

"Rewelacyjna!!!!" - stwierdziła jej koleżanka z branży, a żona Sławomira nie pozostała w tyle, również wyrażając swój zachwyt pod postem aktorki. 

Joanna Koroniewska w tej charakteryzacji prezentuje się nie tylko pięknie, ale też bardzo seksownie. W dodatku to odsłonięte ramię... 

Aktorka wie, jak podnieść temperaturę na swoim intagramowym profilu! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | gwiazdy | aktorka | fryzury
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy