Reklama

Joanna Kulig. W kolejce ustawiają się najlepsi

Jest energiczna i spontaniczna. Szybko mówi i gestykuluje. Do tego jej dziewczęca uroda inspiruje i zachwyca nie tylko reżyserów, ale także stylistów. Aktorka ma szansę pracować z najlepszymi w branży. Kogo wybrała?

Jej typ urody pokochali styliści zza oceanu. Liczne wystąpienia, konferencje prasowe, udział w największych filmowych wydarzeniach sprawiły, że o wizerunek polskiej gwiazdy zaczęli się bić najlepsi. Z Joanną Kulig chcą współpracować styliści, którzy na co dzień zajmują się wizerunkiem takich gwiazd jak: Madonna, Lindsay Price, czy Naomi Watts.

Osobowość Joanny Kulig sprawiła, że stylista fryzur- Andy Lecompte- wykorzystuje każdą okazję, aby móc pracować z polską aktorką. 

"Mam obsesję na jej punkcie. Piękna Joanna Kulig" - przyznaje Andy Lecompte, fryzjer gwiazd. Relacje z jego pracy nad wyglądem bohaterki "Zimnej wojny" chętnie umieszcza na swoim profilu na Instagramie. 

Reklama

Obojętnie obok dziewczęcej urody Joanny Kulig nie przeszła także stylistka i makijażystka- Jean Ann Williams. 

Na swoim profilu stylistki w mediach społecznościowych wśród gwiazd światowego formatu można dostrzec kilka filmów z Joanną Kulig w roli głównej. 

Słowiański typ urody daje szerokie możliwości, a pani Joanna jest bardzo plastyczną osobą. Paleta do cieni powiek w kolorze nude idealnie pasuje do temperamentnej aktorki. Ale na tym zakres możliwości się nie kończy. 

Aktorka chętnie poddaje się metamorfozom, a po eventach zbiera szereg komplementów. Czy waszym zdaniem wypracowała już swój styl?

Zobacz także: 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kulig
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy