Reklama

Joanna Racewicz w kwiatowym total looku. Od stylizacji ciężko oderwać wzrok

Joanna Racewicz pojawiła się na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie w kwiatowym komplecie. Kolorowy total look okazał się strzałem w dziesiątkę. To połączenie elegancji, świeżości i lekkości. Spójrzcie na te zdjęcia!

Joanna Racewicz na Międzynarodowych Targach Książki

W dniach 25-28 maja w Warszawie odbywały się Międzynarodowe Targi Książki. Nie mogło tam zabraknąć Joanny Racewicz, z którą w niedzielę odbyło się spotkanie na stoisku wystawcy. Dziennikarka podpisywała wówczas swoje książki - m.in. "Sypiając z prezesem" i "To nie kraj, to ludzie"

Zobacz także: Kasia Kowalska pozuje w sukience. „Kobiece zdjęcie”

Na instagramowym profilu Joanny Racewicz pojawiły się zdjęcia z tego wydarzenia, które zostały opatrzone opisem. Dziennikarka stwierdziła, że odwiedzając Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie, można uznać, że czytelnictwo ma się całkiem dobrze. Dodała jednak, że w tej kwestii jesteśmy daleko za Indiami, Tajlandią i Chinami, gdzie obywatele na czytanie poświęcają nawet półtora godziny dziennie. Polacy czytają sześć godzin tygodniowo. 

Reklama

"Mam nadzieję, że tutaj zebrani zawyżają statystyki i wybierają wartościowe lektury. I że pracują Państwo, żeby za rok do lektury co najmniej jednej pozycji w roku przyznawało się więcej, niż 38 procent Polaków. Czego sobie i Państwu życzę. Dziękuję za cenne uwagi Czytelników. Miło było Państwa spotkać" - dodała dziennikarka. 

Zobacz także: Ewa Wachowicz pokazała, jak ćwiczy jogę. Internauci pod wrażeniem

Joanna Racewicz postawiła na kwiatowy komplet

Dziennikarka na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie pojawiła się w total looku. Postawiła na granatowy komplet składający się z marynarki, spodni i koszuli charakteryzujący się kwiatowym motywem. Dobrała do tego szpilki w tym samym kolorze, co jeszcze bardziej podkreśliło charakter stylizacji. Kwiatowy komplet Joanny Racewicz to letnio-wiosenna stylizacja łącząca ze sobą elegancję, lekkość i świeżość. 

Zobacz także: Bezbłędna stylizacja Katarzyny Zdanowicz. W takim stroju wita poniedziałek

Joanna Racewicz dobrze wie, co jest aktualnie modne, a jej stylizacje zawsze są idealnie dobrane. Niemal na każdym kroku jest zasypywana przez fanki miłymi słowami. Widać to zwłaszcza pod instagramowymi postami. Kwiatowy total look nie umknął uwadze internautów. "Pięknie Pani wygląda. Bajka" - można przeczytać na Instagramie.  

***


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy