Reklama

Kasia Kowalska pozuje w sukience. „Kobiece zdjęcie”

Kasia Kowalska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Piosenkarka pozuje we wzorzystej sukience. Stylizacja gwiazdy zachwyciła fanów, a pod postem posypały się komplementy. „Wyglądasz znakomicie. Piękna jak zawsze” – pisali fani.

"To, co dobre", "Pieprz i sól", "Spowiedź" czy "Prowadź mnie" to tylko niektóre z największych utworów w dorobku Kasi Kowalskiej. To jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która jest uwielbiana przez fanów i doceniana przez krytyków muzycznych.

Zobacz też: Pamiętacie "Fiorellę"? Dla 48-letniej Angie Cepedy czas się zatrzymał

Kasia Kowalska: "Od kilku lat wyjeżdżam w jedno miejsce"

Kasia Kowalska koncertuje i niebawem zawita m.in. do Katowic, Torunia czy Mysłowic. Gwiazda jest znana z tego, że chroni swoją prywatność, a zobaczyć ją możemy głównie z okazji premiery nowych albumów, na branżowych imprezach czy właśnie podczas koncertów.

Reklama

Kowalska stara się pozostawać w kontakcie ze swoimi fanami. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją 113 tys. osób. Gwiazda chętnie pokazuje zdjęcia z koncertów, a od czasu do czasu odsłania kulisy życia prywatnego.

Dzięki temu można trochę więcej dowiedzieć się o życiu prywatnym Kowalskiej. Na jej profilu goszczą np. jej ukochane zwierzaki, które zabiera na górskie wyprawy.  Piosenkarka lubi też czasami podzielić się kadrami z podróży.

- Moje wakacje to tak naprawdę tylko kilka dni w tygodniu. W weekendy często koncertuję i staram się być dyspozycyjna, bo to dość ważny dla wszystkich czas, szczególnie w mojej branży, po tym długim przestoju w okresie pandemii. A ja odpoczywam czynnie - mówiła w 2022 roku w rozmowie z Interią.

- Od kilku lat wyjeżdżam w zasadzie w jedno miejsce, na Rodos. Uczę się bowiem windsurfingu, a tam są bardzo przyjazne wiatry. Ponadto przyjeżdżają naprawdę fajni ludzie, z różnych stron świata, ludzie różnych zawodów, więc atmosfera jest super. Jeżdżę tam, bo jestem osobą, która raczej nie potrafi siedzieć w miejscu. Chcę i lubię odpoczywać czynnie. Wiadomo, że jak się człowiek rusza, życie lepiej płynie. Trzeba mieć jakieś wyzwanie - powiedziała Kasia Kowalska.

Zobacz też: Kasia Kowalska: "Nadal mam w sobie głód tworzenia"

Kasia Kowalska pozuje w sukience. "Kobiece zdjęcie"

Najnowsze zdjęcie wywołało niemałe poruszenie wśród fanów. Kasia Kowalska opublikowała zdjęcie, do którego pozuje we wzorzystej sukience. Stylizację uzupełniają długie kolczyki i kilka bransoletek.  

Piosenkarka w takim wydaniu zachwyciła fanów. Pod najnowszym zdjęciem wokalistki posypały się komplementy.

- komplementowali fani.

Zobacz też: Agnieszka Litwin w niecodziennej stylizacji. Gwiazda poczuła lato

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Kowalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama