Reklama

John Travolta i Olivia Newton-John ponownie jako Danny i Sandy

Niedawno odbyła się oficjalna impreza z okazji 41. rocznicy premiery filmu "Grease". Nie mogło na niej oczywiście zabraknąć odtwórców głównych ról. John Travolta i Olivia Newton - John tego dnia postanowili ponownie wcielić się w Danny'ego i Sandy.

Niedawno na Florydzie odbył się event z okazji 41. rocznicy premiery musicalu "Grease". Główne hasło wydarzenia brzmiało: ""Meet n' Grease Movie Sing-a-long with Danny and Sandy". 

Oczywiście na takiej imprezie nie mogło zabraknąć odtwrców głównych ról - Danny'ego i Sandy. John Travolta i Olivia Newton-John nie tylko pojawili się na Florydzie, ale ku radości fanów, założyli też kostiumy podobne do tych, w których wystąpili w filmie ponad cztery dekady temu. 

Fotografiami z wydarzenia pochwalił się na swoim instagramowym profilu sam John Travolta. 

Zobaczcie sami!

Reklama

Nie była to jednak jedyna niespodzianka, którą gwiazdor podzielił się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych.

Aktor opublikował również krótki filmik, na wspólnie razem z Olivią Newton-John siedzi na skórzanej kanapie w scenerii przypominającej słynną filmową restaurację. 

Filmowa para wygląda na bardzo zadowoloną. 

Od razu widać, że po tylu latach nadal świetnie się ze sobą czują i darzą się ogromną sympatią. Poza tym, mimo upływu lat oboje nadal wyglądają rewelacyjnie. 

A wy, co myślicie?
A.W
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: aktorzy | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy