Reklama

Reklama

Julia Kamińska przytyła? Zdjęcie mówi wszystko!

Julia Kamińska doskonale wie, że aktorka na potrzeby roli czasem musi przejść metamorfozę. Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak odtwórczyni roli tytułowej "BrzydUli" pozuje w spodniach, które dodały jej kilka kilogramów. Pod fotką pojawiło się mnóstwo komentarzy. Co pisali fani?

Julia Kamińska doskonale wie, że życie aktorki wcale nie jest takie łatwe, jak mogłoby się niektórym wydawać. Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z planu serialu "BrzydUla", które zrobił jej Filip Bobek. 

Odtwórczyni głównej roli, która w życiu prywatnym jest szczupłą kobietą, na potrzeby produkcji musiała trochę przytyć. W tym celu założyła spodnie, które dodały jej optycznie kilka kilogramów. 

Reklama

Zobaczcie, jak się w nich prezentowała!

Jedna z fanek zapytała Julię Kamińską w komentarzu pod fotografią: "czemu promujecie stereotyp gruba = nieatrakcyjna?", a ona natychmiast postanowiła jej odpowiedzieć.

"Ula jest atrakcyjną, wspaniałą kobietą. Przez ludzi powierzchownych, będzie postrzegana jako nieatrakcyjna. Tytuł jest przewrotny" - napisała aktorka, chcąc wyjaśnić całe nieporozumienie. 

Wtedy wszystko stało się jasne. Jak widać, Julia Kamińska opublikowała nową fotkę, aby dać ludziom do zrozumienia, że często błędnie odbiera się ludzi z nadwagą jako nieatrakcyjnych. 

Ona sama jest szczupłą kobietą, ale rozumie, że piękno to nie jedynie kwestia rozmiaru ubrania.  

A wy, co myślicie o tym zdjęciu? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | gwiazdy | BrzydUla | metamorfoza

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy