Reklama

Julia Wieniawa doceniona przez hiszpańską gwiazdę! "Jest dobra i młoda"

Julia Wieniawa zagrała w nowym filmie Patryka Vegi „Small World”. Tym razem w produkcji wzięły udział nie tylko polskie, ale i zagranicznie gwiazdy. Enrique Arce odtwórca roli Arturito w serialu „Dom z papieru” pochwalił talent Wieniawy.

Julia Wieniawa gwiazdą nowego filmu Partyka Vegi

Julia Wieniawa jest aktorką, z którą Patryk Vega bardzo lubi pracować. Reżyser w wywiadach wielokrotnie zachwalał talent i profesjonalizm aktorki. Nowy film Vegi pod tytułem  "Small World" opowiada o niewolnictwie na świecie ze szczególnym uwzględnieniem handlu dziećmi. W głównych rolach oprócz Julii Wieniawy zobaczymy Piotra Adamczyka, Marietę Żukowską i Piotra Stramowskiego.

W filmie wystąpi także zagraniczna gwiazda - aktor Enrique Arce, który zyskał światową rozpoznawalność dzięki roli Arturo w serialu "Dom z papieru".  Zagraniczna gwiazda nie pierwszy raz współpracuje z polskim reżyserem Patrykiem Vegą. Arce ma już na  koncie rolę w filmie "Kobiety mafii 2".

Reklama

Enrique Arce wystąpi w polskiej produkcji

Enrique Arce w rozmowie z "Pudelkiem" zdradził, że cieszy się z sukcesu, jaki osiągnął piąty sezon kultowego już serialu "Dom z papieru". "Czuję ulgę. Zrobiliśmy swoje, musimy iść dalej. Obecnie to numer jeden na świecie w historii. Potrzebujemy przerwy" - zaznaczył aktor. Powiedział również, co sądzi o młodej polskiej aktorce Julii Wieniawie,  z którą spotkał się na planie filmu "Small World".

Aktor, którego na Instagramie obserwuje ponad milion użytkowników z  całego świata, docenił talent Julii Wieniawy. Zaznaczył, że  wróży jej świetlaną przyszłość i ma nadzieję, że  pewnego dnia osiągnie sukces. Być może Enrique Arce ma rację i Wieniawa rzeczywiście zostanie międzynarodową gwiazdą. 

***

Przeczytaj również:


Martyna Wojciechowska grozi sądem. O co poszło?

Zmniejszyła piersi, by poprawić komfort życia. Biust niespodziewanie odrósł

Cezary Żak rezygnuje z aktorstwa?! Słowa gwiazdora są jednoznaczne

Zobacz również: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy