Reklama

Justin Bieber postanowił upiększyć żonę

Justin Bieber opublikował niedawno na Facebooku film, na którym widać, że próbuje swoich sił jako makijażysta. Idol nastolatek postanowił pomalować swoją żonę, Hailey. Jak mu poszło?

Gdy Justin Bieber zaczął się oficjalnie spotykać z modelką Hailey Baldwin, wielu uważało, że ten związek nie przetrwa. Para udowodniła jednak, że łączy ich coś więcej niż tylko chwilowe zauroczenie. W listopadzie 2018 roku oficjalnie zostali małżeństwem.  

Bieberowie żyją w świetle reflektorów, ale to im nie przeszkadza. Oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Często publikują wspólne zdjęcia na Instagramie pokazując, że nie wstydzą się swojej miłości. 

Pandemia koronawirusa spowodowała, że Justin Bieber i jego żona mają dla siebie jeszcze więcej czasu niż zazwyczaj. Nie zamierzają go jednak marnować. 
Niedawno wokalista zamieścił na Facebooku filmik, na którym widać, jak robi makijaż swojej żonie. Okazało się, że poradził sobie z tym całkiem nieźle! 

Reklama

Dzięki wskazówkom Hailey, Justin Bieber wykonał makijaż niezwykle precyzyjnie. Co ciekawe, piosenkarz szybko domyślił się, w jakiej kolejności powinien nakładać kosmetyki na twarz modelki. Trzeba przyznać, że ma do tego talent. 

Może powinien był zostać makijażystą? 

Zobacz także:

***#POMAGAMINTERIAFundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacjiwycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszczenigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci!

 Sprawdź szczegóły >>>

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber | gwiazdy | Hailey Bieber | makijaż
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy