Reklama

Reklama

​Justin Timberlake pokazał syna

Justin TImberlake jest prywatnie szczęśliwym mężem i ojcem. Wraz z partnerką chroni prywatność swoich pociech. Ostatnio para podzieliła się rodzinnym zdjęciem, na którym widać, jak wyrosły ich dzieci.

Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake jest jedną z najpopularniejszych gwiazd amerykańskiej sceny muzyki pop. Artysta ma za sobą wiele nieudanych związków i romansów. Jednym z najgłośniejszych był związek z piosenkarką Britney Spears, z którą umawiał się na początku swojej kariery.

Po najgłośniejszym rozstaniu początku XXI wieku, Justin Timberlake zaczął spotykać się z aktorką Jessicą Biel. Para wzięła ślub w 2012 roku. Niestety, ich związek nie był usłany różami. Muzyk w trakcie małżeństwa był częścią skandali z udziałem koleżanek z branży. Para rozstała się na krótko w 2018 roku, ale zeszła na powrót niedługo później. Justin Timberlake i Jessica Biel doczekali się dwóch synów.

Reklama

Dzieci Justina Timberlake’a

Justin Timberlake i Jessica Biel po kryzysie w związku poddali się terapii małżeńskiej, dzięki której udało im się odbudować relacje. Muzyk zmienił się i porzucił złe nawyki. Para doczekała się dwóch synów. Starsza pociecha przyszła na świat w 2015 roku, zaś najmłodszy członek rodziny narodził się w zeszłym roku. Para długo ukrywała informację o młodszym synu.

Justin Timberlake wraz z żoną nadali synom imiona Silas Randal oraz Phineas. Para rzadko chwali się pociechami w mediach i chroni ich prywatność. Na ostatnich zdjęciach, jakie udostępnili w mediach społecznościowych widać, jak szybko rosną synowie sław.

Zobacz także:

Justin Timberlake spotykał się z Beyonce? Był niezłym amantem!

Justin Timberlake po latach przeprosił Britney Spears i Janet Jackson. "Zawiodłem"

Justin Timberlake przeprosił żonę. "Za dużo wypiłem"

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justin Timberlake | dzieci gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama