Reklama

Reklama

Karolina Gruszka na premierze filmu "Miasto"

Wraz z luzowaniem obostrzeń otworzyła się możliwość organizowania uroczystych premier filmowych. Ostatnio w Warszawie miała miejsce premiera filmu "Miasto", na której obecna była Karolina Gruszka grająca jedną głównych ról. Jak wypadła na czerwonym dywanie?

Karolina Gruszka w 2003 roku ukończyła studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowcza w Warszawie, choć już w wieku 11 lat miała swój poważny debiut na dużym ekranie, grając w filmie "Chopin na zamku" Krzysztofa Zanussiego. Później można było ją podziwiać w takich produkcjach, jak "Czas honoru" czy w filmie "Maria Curie", w którym grała główną rolę. Do tej pory za swoje kreacje aktorskie otrzymała m.in. Złotego Lwa za najlepszą rolę drugoplanową w filmie "Kochankowie z Marony" oraz cztery nominacje do Orłów. Aktorka chroni swojego życia prywatnego i w przeciwieństwie do wielu koleżanek z branży nie przenosi swojej aktorskiej działalności do mediów społecznościowych. 

Reklama

Karolina Gruszka w olśniewającej stylizacji

Ostatnio wróciła na duży ekran wcielając się w rolę żony głównego bohatera w filmie "Miasto" w reżyserii Marcina Sautera. Aktora podczas premiery zachwycała swoją nienaganną stylizacją. Na tę okazję założyła długą, acz niezobowiązującą sukienkę w czarno-białe wzory. Do sukienki wybrała zabudowane czółenka na słupku w kolorze butelkowej zieleni, które idealnie przełamywały czerń i biel sukni. 

Aż ciężko uwierzyć, że aktorka skończy w tym roku 41 lat! 

Czytaj również: 

Tak mieszka Kamil Durczok! 

Anna Dereszowska jest w ciąży! 

Magdalena Welc ma nową piosenkę! 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: miasto film

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy