Reklama

Karolina Pisarek pokazała garderobę. Ilość ubrań i butów jest imponująca

Karolina Pisarek planuje zamieszkać z narzeczonym — Rogerem Salla we wspólnym domu. Przeprowadzka wymusiła na niej dokonanie porządków w garderobie. Okazuje się, że przepastne szafy modelki kryją tysiące, często przez lata nienoszonych ubrań, butów i dodatków.

Karolinie Pisarek uporządkować garderobę pomogły specjalistki

Polscy widzowie poznali Karolinę Pisarek za sprawą programu Top Model, choć dziewczyna go nie wygrała, to jej uroda i pracowitość otworzyły jej ścieżkę kariery. Dziś Polka jest znaną w środowisku międzynarodowym, dobrze zarabiającą modelką. Jej miłość do pięknych ubrań okazała się jednak nieco problematyczna podczas przeprowadzki do nowej willi. Pisarek musiała poprosić o pomoc profesjonalistki, które pomogły jej sprawie posortować rzeczy i przenieść w nowe miejsce.

“Jestem zbieraczem"

Modelka niemal rok temu próbowała samodzielnie dokonać przeglądu i porządków w szafach, ale najwyraźniej efekty były nie najlepsze. Jak sama stwierdza, jest typem zbieracza, "No bo przecież 'kiedyś na pewno się przyda". Tym sposobem Pisarek stała się posiadaczką szuflady okularów, których nie miała na nosie od dwóch lat, kilku kartonów z bielizną i nieprzebranej ilości ubrań o innych dodatkach nie wspominając. Celebrytka twierdzi, że ma słabość do kupowania butów, co widać, gdyż jej kolekcja robi niemałe wrażenie. Zobacz nagranie.

Reklama

Co stanie się z ubraniami Karoliny Pisarek?

Przepastna garderoba Karoliny Pisarek mieściła w sobie mnóstwo ubrań, butów i dodatków. Wielu z nich modelka od dawna nie nosi. W związku z tym część jej ubrań zostanie oddana osobom, które zrobią z nich lepszy użytek, a część trafi do garderoby w nowym domu, w której znajdzie się między innymi odrębna szafa na okulary przeciwsłoneczne.

Zobacz również:

Ashley James pochwaliła się niesamowitą metamorfozą!

Królowa Hiszpanii wystąpiła w kreacji swojej teściowej sprzed 45 lat

Martyna Wojciechowska pokazała cellulit na Instagramie! Ostrzega przed przerabianiem zdjęć


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy