Reklama

Karolina Szostak pokazała się bez makijażu

Karolina Szostak z racji zawodu prezenterki telewizyjnej zawsze wygląda olśniewająco. Pełny makijaż, wypielęgnowane i wystylizowane włosy oraz idealna stylizacja to jej chleb powszedni. Jak wygląda na co dzień poza pracą?

Karolina Szostak to dziennikarka sportowa, która od wielu lat jest związana ze stacją Polsat News. Prezentuje tam serwisy sportowe po "Wydarzeniach". Szerszej publiczności dała się poznać w programie rozrywkowym "Taniec z gwiazdami".

Jakiś czas temu Karolina przeszła ogromną metamorfozę. Po zrzuceniu zbędnych kilogramów jej sesje zdjęciowe pojawiły się w wielu popularnych magazynach, takich jak "Gala", "Viva!", czy "Wprost". Co więcej, Szostak wykorzystała rozgłos, aby wydać autorskie poradniki dietetyczne oraz książki o zdrowym żywieniu.

Reklama

Karolina postanowiła pochwalić się użytkownikiem zdjęciem bez makijażu. Fotkę zestawiła ze swoim telewizyjnym wcieleniem i pozwoliła fanom zdecydować, w którym jest jej bardziej do twarzy.

Obserwatorzy Szostak od razu zareagowali na zdjęcie i zalali prezenterkę falą pozytywnych komentarzy:

"Pierwszy raz widzę kobietę lepiej wyglądającą bez makijażu. Jest Pani piękna proszę się nie malować", "Piękna, zarówno w makijażu, jak i bez", "Czyli istnieją jednak kobiety, które rano bez makijażu wyglądają bosko!" (pisownia oryginalna) - pisali pod zdjęciem.

Trzeba przyznać, że Karolina wygląda naprawdę świetnie bez makijażu. Czy uważacie, że powinna zrezygnować z charakteryzacji i pojawiać się na antenie w takim naturalnym wydaniu?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak | metamorfoza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama