Reklama

Reklama

Katarzyna Bosacka zachwyca się gestem Cristiano Ronaldo

Najpopularniejszy piłkarz świata jednoznacznie pokazał, że woli zdrową wodę od gazowanej Coca-Coli. Jego gest podczas konferencji prasowej zaskoczył zarówno fanów i sponsorów Euro 2020. Nie wszyscy uznali, że to dobre posunięcie, ale wiele osób uznało, że Cristiano Ronaldo zachował się prawidłowo. Wśród nich jest między innymi Katarzyna Bosacka.

49-letnia Katarzyna Bosacka postanowiła wypowiedzieć się w mediach społecznościowych na temat odważnego gestu Cristiano Ronaldo, który podczas jednej z konferencji prasowych na Euro 2020 odsunął stojące obok niego butelki popularnego napoju o nazwie Coca-Cola, sugerując tym jednocześnie, że należy pić wodę. 

Jego gest natychmiast wzbudził sensację w mediach i odbił się na sprzedaży popularnego napoju. Znana marka miała sporo stracić przez zachowanie gracza Juventusu.

Wiadomo, że Cristiano Ronaldo jest wzorem dla milionów młodych ludzi na całym świecie, a wielu z nich deklaruje teraz, że też woli pić wodę od gazowanych napojów. 

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że CR7 nie był powiązany z innymi znanymi markami. Wiadomo, że Cristiano Ronaldo reklamuje sporo różnych produktów. To silna marka, która w przeszłości reklamowała m.in...., (jak zauważył Tariq Panja), KFC, gdzie można przecież kupić produkty PepsiCo... 

Cristiano Ronaldo ma moc

Reklama

Nie tylko na Katarzynie Bosackiej gest Cristiano Ronaldo zrobił ogromne wrażenie. Fani znanej dziennikarki również zdecydowali się podzielić swoją opinią na ten temat w komentarzach pod zdjęciem znanej dziennikarki. 

"Mój syn 3 letni jest jak Ronaldo. Nic nie chce innego do picia tylko wodę", "Mój też" - wyznały użytkowniczki Instagrama, które obserwują profil Katarzyny Bosackiej

Jak widać, gest napastnika Juventusu odbija się również na zachowanych społecznych. 

Zawodnik, którego podziwia mnóstwo dzieci na całym świecie, dał najmłodszym dobry przykład.

Oby tylko jego zachowanie było szczere. Być może piłkarz na przestrzeni lat rzeczywiście zmienił zdanie, co do picia niezdrowych produktów i zajadania się nimi. 

Czytaj również:

Polskie gwiazdy, którym służy upływ czasu 

Cichopek zdradziła, ile schudła 

Richardson znów zakochana. Co za czułości! 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka | gest Cristiano Ronaldo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy