Reklama

Katarzyna Cichopek planuje wakacje w Polsce

Aktorka, podobnie jak wiele innych gwiazd, tegoroczny urlop planuje spędzić w kraju. Swoimi planami podzieliła się z fanami na Instagramie. Nie wszyscy jednak uwierzyli w jej zachwyty urokami ojczystej ziemi.

Zamek w Mosznej to jeden z najbardziej znanych zabytków Opolszczyzny. XIX-wieczna, neogotycka rezydencja otoczona parkiem, od lat jest cieszy się zainteresowaniem turystów i miłośników malowniczych widoków. Właśnie do Mosznej wybrała się ostatnio Katarzyna Cichopek, a kadrem z wycieczki pochwaliła się na Instagramie.

Jak czytamy w opisie fotografii, to dopiero pierwsza w wielu zaplanowanych na te wakacje podróży po kraju. "Nasza piękna Polska. W tym roku stawiamy na urlop w kraju. Jest tyle wspaniałych miejsc do zwiedzenia. Będę zabierać Was w podróże małe i duże na moim instagramie. A wy jakie ciekawe miejsca w Polsce polecacie do odwiedzenia?", napisała.

Reklama

Fani pospieszyli z rekomendacjami. Jednak wśród komentarzy o urokach Kołobrzegu, Gór Stołowych, Szczawnicy i Bieszczad, pojawił się i krytyczny głos: "Urlop w kraju, bo korona, a nie bo chcecie", napisała jedna z instagramerek.

Trzeba jednak przyznać, że akurat Katarzyna Cichopek jest jedną z tych gwiazd, które sporo podróżują po kraju. Wystarczy zerknąć na jej instagramowy profil. 
Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama