Reklama

Katarzyna Cichopek rozkwita! Oto powód przemiany!

Katarzyna Cichopek, gdy zaczynała swoją przygodę na planie serialu, była nieśmiałą, młodą dziewczyną. Na oczach widzów zmieniła się w pewną siebie kobietę. Co stoi za tą niesamowitą przemianą?

Katarzyna Cichopek chudnie w oczach!

 Katarzyna Cichopek od lat zachwyca swoim wyglądem. Jednak, gdy pierwszy raz pojawiła się w TVP w roli Kingi Zduńskiej, była nieco pulchną i nieśmiałą zaczynającą swoją karierę aktorką. 

Wszystko zmieniło się, gdy wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami". Taniec i miłość otworzyły Kasię i rozbudziły w niej kobiecość. Od tamtego momentu gwiazda nieustannie poraża swoim blaskiem. 

Uroda i sylwetka, o którą dba, sprawiają, że nie brakuje jej uroku. To właśnie w zdrowym stylu życia tkwi sekret piękna Kasi. Aktorka wyznaje zasadę zdrowej i zbilansowanej diety, jedzenia małych posiłków, ale w mniejszych odstępach czasu. 

Katarzyna Cichopek ogranicza także spożycie węglowodanów. Ponoć wykluczyła ze swojego jadłospisu chleb, makaron i ziemniaki. 

Dieta to klucz do szczupłej sylwetki, ale nie można także zapomnieć o aktywności fizycznej. Gwiazda często bywa na siłowni, a gdy były one zamknięte w czasie pandemii, zdecydowała się ćwiczyć w domowym zaciszu. 

Wtedy też pokochała jogę! Na jej profilu w mediach społecznościowych jest wiele zdjęć, gdzie Kasia ćwiczy w swoim salonie i zachęca swoje fanki do aktywności fizycznej. 

To właśnie jest klucz Katarzyny do niemal idealnej sylwetki!

Reklama

***
Zobacz również: 

Martyna Wojciechowska podzieliła się radosną nowiną! Wszyscy na to czekali

Tak królowa TVN świętowała roczek wnuczki! Oto co Magda Gessler jej kupiła

***
Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy