Reklama

Reklama

Katarzyna Dowbor chwali się córką. Podobna do mamy?

Katarzyna Dowbor od lat budzi sympatię widzów. Choć w życiu zawodowym zagląda do domów i duszy bohaterów, sama stroni od medialnego rozgłosu. Pamiętacie, kiedy widzieliście zdjęcie dziennikarki POLSATU z córką? No właśnie... Katarzyna Dowbor do tej pory chroniła najmłodszą latorośl, ale ostatnio zrobiła wyjątek. Dla kogo?

Co studiuje córka Katarzyny Dowbor? Dziennikarka jest dumna!

Katarzyna Dowbor na okładce magazynu to nic nowego, ale dziennikarka POLSATU z córką to już nowość. Efektami sesji z najmłodszym dzieckiem Katarzyna Dowbor pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Jak ten czas leci... Trudno uwierzyć, że Maria to dorosła kobieta. Córka prowadzącej program "Nasz nowy dom" już dawno wyfrunęła z rodzinnego gniazda. Młodsza siostra Macieja Dowbora na co dzień studiuje na University of Durham w Wielkiej Brytanii

Maria nie poszła w ślady mamy i przyrodniego brata. Zamiast dziennikarstwa wybrała psychologię i filozofię. Wybór nie był łatwy, bo Katarzyna Dowbor od dziecka zarażała córkę ciekawością do przedmiotów humanistycznych, dlatego trudno było wybrać jeden profil. I te wysiłki nie poszły na marne. Na okładce "Forbes Women" obie panie prezentują się zjawiskowo. Oryginalna uroda Katarzyny Dowbor jest nie do podrobienia, a córka... Tu zdania są podzielone. Czy jest podobna do mamy? Oceńcie sami.

Reklama

Na uwagę zasługują stylizacje obu pań. Biel wiedzie prym. Katarzyna Dowbor odsłoniła delikatnie ramiona, a córka zdecydowała się na bluzkę w stylu hiszpańskim. Powiew babiego lata unosi się w powietrzu. Ze zdjęcia emanuje radość. Delikatny makijaż i pofalowane włosy są tłem dla uśmiechu.

Katarzyna Dowbor zdecydowała się na dojrzałe macierzyństwo

Ponad dwadzieścia lat temu Katarzyna Dowbor zdecydowała się na dojrzałe macierzyństwo i z pewnością nie żałuje tej decyzji. Jednak do tematu nie podchodzono tak otwarcie i tolerancyjnie jak obecnie. Jednak dwie dekady zmieniają podejście do tematu ciąży i teraz nikt nie jest zdziwiony, kiedy czterdziestolatka pragnie powiększyć rodzinę.

Katarzyna Dowbor: Rodzina na pierwszym miejscu

Katarzyna Dowbor dba o swoje ognisko domowe. Jej dom to jej azyl, który urządziła w nietypowym lecz ponadczasowym stylu. Dobrej jakości tkaniny tapicerskie, drewno, zaprojektowane na wymiar regały na bibeloty, obrazy to wszystko tworzy niepowtarzalny klimat, który ma nawiązywać do tradycyjnego polskiego dworu. Okazuje się, że prowadząca "Nasz nowy dom" doskonale wie, co to znaczy znaleźć swoje miejsce na ziemi. Sama przeprowadzała się już siedem razy. I wciąż marzy o posiadłości ze stajniami i mnóstwem gość, którzy odwiedzaliby dziennikarkę bez specjalnej okazji.

Na razie Katarzyna Dowbor musiała znaleźć kompromis. Dziennikarka jest zaangażowana w pracę nad nową ramówką telewizji POLSAT, dlatego mieszkanie poza województwem mazowieckim nie wchodzi w grę. Jednak dwa koty, dwa psy i dwa konie rekompensują tęsknotę za polską wsią. 

***

Zobacz także:

Jaką teściową jest Katarzyna Dowbor? Joanna Koroniewska zdradza szczegóły!

Maciej Dowbor poszedł w ślady mamy. Syn Katarzyny Dowbor zaskoczył fanów


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama