Reklama

Katarzyna Glinka pozuje w seksownym kostiumie kąpielowym. Miała być na plaży!

Katarzyna Glinka wrzuciła niedawno do sieci fotkę w seksownym kostiumie kąpielowym. Miała być teraz na wakacjach, jednak jej plany się zmieniły. Co jeszcze aktorka wyznała w poście, który opublikowała na swoim instagramowym profilu?

44-letnia Katarzyna Glinka udziela się nie tylko jako aktorka, ale jest również niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie, jednak rzadko decyduje się wrzucać do sieci fotki, do których pozuje w kostiumach kąpielowych lub innych skąpych kreacjach. 

Ostatnio jednak gwiazda "Barw szczęścia" i "Tancerzy" zrobiła wyjątek i pokazała się followersom w czerwonym stroju. Przy okazji wyznała, że miała w planach wyjazd na wakacje, jednak los pokrzyżował jej plany. 

Katarzyna Glinka napisała, że została w domu, ale to nie wszystko. Wyjaśniła też swoim fanom, co sądzi o krytykowaniu innych osób w social mediach za to, że chwalą się w sieci swoimi sukcesami w różnych obszarach życia. 

Reklama

Dalej Katarzyna Glinka oznajmiła, że "będzie się chwalić", aby "podkreślać to co dobre" i to, co sprawia, że jest szczęśliwa. Podkreśliła również, że w jej życiu jest też wiele gorszych momentów, jednak woli mówić o tych pozytywnych. 

Aktorka zdradziła, że stara się pomagać innym zawsze, kiedy tylko widzi, że dzieje się im krzywda. Zachęciła więc swoich fanów do wspierania rodziny z trójką niepełnosprawnych dzieci, ponieważ dobro wraca.

Plotki, które mogą cię zainteresować:

Kate i William rekrutują do pracy w Pałacu Buckingham! 

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski znowu są razem?

Wiktoria Gąsiewska w zmysłowej sesji zdjęciowej! 

Grażyna Wolszczak zmieniła fryzurę! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka
Reklama
Reklama
Reklama