Reklama

Reklama

Katarzyna Grochola nie boi się ciężkiej pracy

Katarzyna Grochola to prawdziwa "kobieta renesansu". Potrafi nie tylko pisać fenomenalne książki, ale też ciężko pracować. Niedawno autorka postanowiła sama zrobić sobie podjazd. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Katarzyna Grochola jest jedną z najbardziej popularnych polskich pisarek. Zaczęła tworzyć już w dzieciństwie. Jej pierwsza powieść nosiła tytuł "Na premierach Dzikiego Zachodu". Artystka ukończyła pracę nad nią, kiedy była jedenastolatką!  

Krytycy docenili również twórczość dramatyczną autorki. Popularność i spore grono fanów przyniosły jej jednak takie dzieła jak: "Nigdy w życiu", "Ja wam pokażę", "Serce na temblaku" czy "Kryształowy Anioł". 

Katarzyna Grochola idzie z duchem czasu, pozostając aktywną w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu pisarka dzieli się z fanami tym, co robi na co dzień. Pokazuje, jak wygląda jej życie. 

Nie od dziś wiadomo, że autorka nie boi się ciężkiej pracy. Zanim zaczęła żyć z pisania, próbowała sił w różnych zawodach. Była korektorką, ale też zajmowała się sprzątaniem. Katarzyna Grochola zawsze dawała z siebie sto procent, bo uważa, że żadna praca nie hańbi. 

Niedawno pisarka opublikowała filmik, na którym widać, jak układa kostkę brukową. Katarzyna Grochola postanowiła samodzielnie zrobić swój podjazd. Spójrzcie tylko! 

Reklama

Fani Katarzyny Grocholi są pod wrażeniem tego, co zrobiła. Jak widać, w przerwie pomiędzy pisaniem książki autorka postanowiła upiększyć swoje podwórko. 

Wyszło jej rewelacyjnie. Widać, że to bardzo pracowita osoba! 

Efekt robi wrażenie, prawda? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Grochola | gwiazdy | pisarka | podjazd

Reklama

Reklama

Reklama