Reklama

Katarzyna Grochola świętuje z mężem czwartą rocznicę ślubu

Jej kultowe książki "Nigdy w życiu!" i "Ja wam pokażę!" zrobiły furorę w całej Polsce i doczekały się ekranizacji. Jedna z najbardziej znanych polskich pisarek świętuje właśnie czwartą rocznicę ślubu.

Katarzyna Grochola od ponad dwudziestu lat jest jedną z najbardziej poczytnych polskich pisarek. Jej książki podbiły serca czytelników w całej Polsce. Słynie z niesamowitego poczucia humoru i ciętych ripost, nie może narzekać na brak fanów.

O jej życiu prywatnym zazwyczaj było głośno- nic dziwnego, w końcu niektóre sytuacje z życia prywatnego przelewała na papier. Od jakiegoś czasu jednak wydaje się, że pisarka kwitnie u boku mężczyzny jej życia.

Ślub ze Stanisławem Bartosikiem, muzykiem, wzięła w 2018 roku. Jest to jej trzecie małżeństwo. Pierwsze zawarła w wieku 21 lat, a owocem tego związku jest córka pisarki, Dorota Szelągowska, prezenterka telewizyjna i projektantka wnętrz. Poprzednie związki pisarki nie kończyły się happy endem. Katarzyna Grochola niejednokrotnie przyznawała, że były to relacje pełne przemocy. 

Reklama

Niedawno wydała kolejną powieść, "Zjadacz czerni 8", a razem z nią swoją pierwszą płytę, którą stworzyła razem z mężem. Przypomnijmy, że w wywiadzie dla nas przyznała, że wraz ze Stanisławem w związku dają sobie bardzo dużo przestrzeni: "Inaczej to jest symbioza. Kółka się łączą po określonej powierzchni, ale nie leżą na sobie tworząc jedno kółko. Jak nie ma przestrzeni, to jest współuzależnienie". 

Dodała też, że zamiast rocznic, świętować muszą miesięcznice, podsumowując to słowami: "Nie mamy czasu na lata. Może nie będzie nam dane świętować 20. rocznicy ślubu".

Zaskoczyła jednak fanów i okazji czwartej rocznicy ślubu podzieliła się ze swoimi obserwatorami zabawnym filmikiem z tej okazji.

A Wy co sądzicie o miłości w dojrzałym wieku? Czy zakochać się można w każdym momencie naszego życia?


***

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Grochola
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy