Reklama

Katarzyna Skrzynecka pozuje pod prysznicem

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na swoim Instagramie zdumiewające zdjęcie pod prysznicem. Co podkusiło Katarzynę Skrzynecką, aby pozować w ręczniku?

Makijaż na twarzy, ciało owinięte ręcznikiem i parasol w dłoni. Jakby tego było mało, Skrzynecka weszła do kabiny prysznicowej. Scenografia zdjęcia jest zaskakująca? Na pierwszy rzut oka tak, ale w tej kompozycji nie ma miejsca na przypadek. 

Skrzynecka w ten sposób nawiązała do kolejnych edycji kultowego show: "Twoja twarz brzmi znajdo" Nowe odcinki ruszyły na antenie Polsatu, a ulubienica publiczności w inteligentny sposób przypomniała, że wakacje się skończyły i czas wracać do pracy. 

Komplementom nie było końca. Metamorfoza Skrzyneckiej wciąż budzi podziw. Przypomnijmy, że aktorka zrzuciła ponad 10 kilogramów. Dieta i ćwiczenia przyniosły oczekiwany efekt. Promienna twarz Skrzyneckiej jest najlepszą wizytówką programu.

Reklama

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy