Reklama

Katarzyna Warnke wypoczywa na Mazurach

Katarzyna Warnke podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem z wakacji. Aktorka spędza właśnie swój urlop na Mazurach. Zobaczcie, jak wypoczywa!

Katarzyna Warnke cieszy się niegasnącą popularnością wśród polskich widzów. Przypomnijmy, że aktorka zaczynała karierę na deskach krakowskich i warszawskich teatrów. Jeszcze w trakcie studiów wyreżyserowała w zastępstwie za Jana Peszka spektakl "Drzewo tropików".

Szerszej publiczności dała się poznać w filmach reżyserowanych przez Patryka Vegę. Zagrała w produkcji "Botoks" oraz "Kobiety mafii".

Prywatnie jest związana z Piotrem Stramowskim, którego poznała na planie filmu "W spirali" w 2013 roku. Para wzięła ślub trzy lata później, a w zeszłym roku na świat przyszła ich pierwsze dziecko, córeczka Helena.

Reklama

Ostatnio Warnke pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Aktorka wypoczywa właśnie na Mazurach. Wyjazd zrelacjonowała na Instagramie, umieszczając tam wyjątkowe zdjęcie. Katarzyna pokazała, jaki widok podziwia podczas opalania się nad jeziorem. Na komentarze fanów nie trzeba było długo czekać.

"Pani Kasiu, piękna forma i figura po urodzeniu dziecka. Nie wiem, czy to dieta, czy geny, wygląda super", "Piękny widok, ale ciężko się skupić na przyrodzie" (pisownia oryginalna) - pisali pod fotką.

Zobaczcie koniecznie najnowsze zdjęcie Katarzyny Warnke!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski | Mazury

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL