Reklama

Katarzyna Zdanowicz na 30-leciu Polsatu. Zachwyciła stylizacją

Na wielkiej gali z okazji 30-lecia Polsatu nie zabrakło Katarzyny Zdanowicz. Pojawiła się w długiej kreacji, od której wręcz ciężko oderwać wzrok. Prezenterka postawiła na elegancką stylizację, a połączenie klasycznych kolorów okazało się strzałem w dziesiątkę. Spójrzcie na to zdjęcie!

Katarzyna Zdanowicz na 30-leciu Polsatu

Telewizja Polsat powstała 5 grudnia 1992 roku, a więc teraz stacja obchodziła okrągłe urodziny. Z okazji 30-lecia zorganizowano jubileuszową kampanię, a zwieńczeniem obchodów była uroczysta gala w Teatrze Wielkim, która odbyła się 6 grudnia. 

Na uroczystość zaproszono wielu gości. Pojawiły się gwiazdy związane ze stacją, a więc nie zabrakło m.in. prezenterów, aktorów i jurorów programów rozrywkowych. 

Na uroczystej gali z okazji 30-lecia Polsatu pojawiła się Katarzyna Zdanowicz. Postawiła na elegancką kreację, w której prezentowała się wręcz zjawiskowo.

Reklama

Katarzyna Zdanowicz wybrała biel i czerń

Nie da się ukryć, że Katarzyna Zdanowicz dobrze wie, co jest aktualnie modne. Prezenterka stawia na stylizacje, które wpisują się w obowiązujące trendy. 

Autorka podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" na 30-leciu Polsatu pojawiła się w sukni, która dokładnie podkreśliła jej sylwetkę. Trzeba przyznać, że połączenie klasycznych kolorów było strzałem w dziesiątkę. 

Czarna suknia z białym elementem charakteryzowała się niebanalnym krojem. Katarzyna Zdanowicz zdecydowała się na stylizację, która całkowicie odsłoniła jedno ramię, a to sprawiło, że cały look stał się elegancki i oryginalny zarazem. 

Prezenterka dobrała do tego sandałki na obcasie i niewielkich rozmiarów torebkę. To wszystko stworzyło razem spójną całość, wobec której ciężko przejść obojętnie.

***

Zobacz także:

Karolina Szostak: Dałam kobietom znak, że mogą spróbować w męskim świecie

30-lecie Polsatu: Ivona Pavlovic o ocenianiu tanecznych umiejętności gwiazd

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Telewizja Polsat | Katarzyna Zdanowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy