Reklama

Reklama

Katarzyna Zdanowicz świętuje 40. urodziny. "Nie raz jeszcze zaskoczę siebie i was!"

Katarzyna Zdanowicz obchodzi 40. urodziny. Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie uwieczniające moment świętowania. – Jeszcze nie raz zaskoczę siebie i was – obwieściła prowadząca program "Wydarzenia". Pod postem posypały się życzenia.

Katarzyna Zdanowicz świętuje 40. urodziny. Dziennikarka opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, które opatrzyła inspirującym wpisem. Gwiazda podziękowała również za życzenia.

Katarzyna Zdanowicz świętuje 40. urodziny

- Kochani bardzo dziękuję za moc życzeń, które ciągle płyną. Dziś stuknęła mi 40-stka! Piękny wiek.. Podobno. Niektórzy nawet mówią, że życie zaczyna się dopiero po 40 (ciągle czuję się na 30). Liczę na to, że przede mną wiele świetnych wyzwań i nie raz jeszcze zaskoczę siebie i Was - napisała na Instagramie Katarzyna Zdanowicz.

Dziennikarka poinformowała również, że w najbliższy czwartek w serwisie Kobieta Interia w ramach podcastu "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" ukaże się jej rozmowa z aktorką Katarzyną Dąbrowską.

Reklama

Przeczytaj: O sztuce, która wpływa na politykę. Rozmowa z Katarzyną Dąbrowską

- Katarzyna Dąbrowska powiedziała mi, że pracuje nad tym, żeby w jej życie nie wkradł się lęķ.. Wtedy traci się spontaniczność i odwagę potrzebną do zdobycia kolejnych szczytów...Tego sobie też życzę - podsumowała Zdanowicz.

Zobacz również: Kobiecy kolor mocy. Tak nosi czerwień Katarzyna Zdanowicz

Internauci składają życzenia Katarzynie Zdanowicz

Pod postem posypały się życzenia od internautów:

"40-stka jest super! Wszystkiego dobrego!",

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dużo uśmiechu na twarzy, pozytywnej energii, jaką można czerpać od pani, jak się ogląda",

"Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! Dużo zdrowia, szczęścia i radości!".

Katarzyna Zdanowicz świętuje 40. urodziny. Stylizacja dziennikarki

Katarzyna Zdanowicz opublikowała na Instagramie zdjęcie, które uwiecznia moment świętowania. Dziennikarka postawiła na białą, ovsersizową bluzkę odsłaniającą nadgarstki. Na jednym z nich połyskuje delikatna bransoletka.

Uwagę zwraca modny dodatek na szyję - czarny choker z różą. Klasyczny czarny choker w każdym wydaniu wygląda efektownie. Można go nosić jako rockowy dodatek np. do ramoneski czy jako elegancką biżuterię do sukienki wieczorowej. Katarzyna Zdanowicz udowodniła, że sprawdzi się również w mniej zobowiązującej stylizacji, której doda wiele uroku.

Katarzyna Zdanowicz: życie prywatne

Katarzyna Zdanowicz urodziła się w Bydgoszczy 25 stycznia 1983 roku, a dzieciństwo spędziła w Solcu Kujawskim. 

Dziennikarka jest szczęśliwą żoną i matką.  Ma jednego syna, Maksymiliana, który urodził się w 2011 roku. Dziennikarka przyznaje, że ten dzień "wywrócił jej życie do góry nogami".

W 2021 roku Zdanowicz debiutowała jako autorka książki "Zawsze mówi, że wróci". Publikacja to zbiór reportaży, opowiadających o życiu żon i partnerek alpinistów, himalaistów w cieniu wielkich gór.

Przeczytaj: "Góra jest rywalką, z którą przegrywają". Gdy oni zdobywają szczyty, one drżą o ich życie. Rozmowa z Katarzyną Zdanowicz

Zdanowicz w 2021 roku rozstała się z TVN. Gdy ogłaszała zakończenie przygody ze stacją, przyznawała, że nie wie jeszcze, jak potoczy się dalej jej kariera. Niedługo później ogłoszono, że od stycznia 2022 roku powróci do "Wydarzeń" w stacji Polsat.

Powrót do Polsatu zaowocował również własnym programem. "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" to podcast pełen "autentycznych historii ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania. Pojawią się w nim gwiazdy, ale także pasjonaci, działacze społeczni oraz wybitni specjaliści".

Wszystkie odcinki znaleźć można na portalu Kobieta Interia.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz | czterdzieste urodziny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy