Reklama

Katarzyna Zdanowicz w mikołajkowym wydaniu. W czerwieni jej do twarzy

Katarzyna Zdanowicz często jest chwalona nie tylko za swój warsztat, ale i wybory modowe. Jej stylizacje często zwracają uwagę. Tym razem dziennikarka postawiła na modną i wyrazistą czerwień. Powód był nie przypadkowy - promocja akcji ""Mikołajkowy Blok Reklamowy".

Katarzyna Zdanowicz jest uważana za jedną z najlepiej ubranych dziennikarek w Polsce. Fani oraz media często chwalą jej oryginalny styl. Gdy pojawia się na ściankach, wzbudza zachwyt i pozytywne komentarze na temat swoich kreacji.

Mikołajkowa stylizacja Katarzyny Zdanowicz

Dziennikarka chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Nie mogło jej również zabraknąć w działaniach promocyjnych "Mikołajkowego Bloku Reklamowego". Akcja jest organizowana już po raz 20. przez Telewizję Polsat i polega na przekazywaniu środków pieniężnych z reklam wyemitowanych w specjalnym bloku 6 grudnia podopiecznym Fundacji Polsat.

Reklama

Niedawno Zdanowicz dodała na swojego Instagrama zdjęcie promujące akcję. Pozuje na nim w eleganckiej bluzce w świątecznym odcieniu głębokiej czerwieni z zakładkami przy dekolcie i długimi, lekko bufiastymi rękawami, mikołajkowej czapce na głowie oraz z misiem w rękach. Na jej twarzy gości promienny uśmiech.

Katarzyna Zdanowicz - życie zawodowe

Zdanowicz jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek. W telewizji Polsat prowadzi Wydarzenia, a w serwisie Interia  autorski videocast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami". Do każdego odcinka zaprasza ciekawych gości, z którymi porusza ważne społecznie tematy.

Dziennikarka aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Regularnie zamieszcza tam zdjęcia, na których można podziwiać jej stylizacje, zarówno z oficjalnych wydarzeń jak i te codzienne. Na Instagramie Zdanowicz śledzi ponad 65 tysięcy internautów.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz lansuje gorący trend. Idealny wybór na jesień

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz | Mikołajki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy