Reklama

Reklama

Katarzyna Zielińska odwiedziła raj?

Katarzyna Zielińska wyjechała na wakacje. Nie zapomniała jednak o swoich fanach, bo regularnie dzieli się z nimi nowymi zdjęciami. Gdzie wypoczywa gwiazda?

Katarzyna Zielińska należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Układa jej się zarówno na tle zawodowym, jak i prywatnym. Na co dzień gwiazda "Barw szczęścia" nie narzeka na brak pracy. 

Ostatnio postanowiła jednak trochę odpocząć. Wyjechała na zagraniczne wakacje, ale nie zapomniała o swoich fanach, z którymi regularnie dzieli się nowymi zdjęciami. W miejscu, w którym aktorka spędza urlop, można się zakochać. 

Katarzyna Zielińska spędza czas na Santorini. Pogoda jest rewelacyjna, a znana aktorka delektuje się nią, jak tylko morze. Relaksuje się nie tylko podziwiając widoki, ale też znajduje czas na czytanie książek.

Zobaczcie, w jakim raju się znalazła! 

Reklama

Widoki robią wrażenie! Byliście tam kiedyś?

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 


Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | gwiazdy | wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy