Reklama

Kate Middleton i książę William założyli kanał na YouTube!

Kate Middleton oraz książę William zaskoczyli fanów na całym świecie. Para książęca, która niedawno świętowała 10. rocznicę ślubu, postanowiła założyć kanał na YouTube. Co książę i księżna Cambridge będą tam zamieszczać?

Księżna Kate i książę William zaskoczyli fanów, zakładając... kanał na YouTube. Kto by się mógł spodziewać, że para książęca zdecyduje się regularnie nagrywać dla fanów filmiki. 

Książę i księżna Cambridge już od dłuższego czasu są aktywni w mediach społecznościowych, jednak do tej pory ograniczali się przede wszystkim do Instagrama. 

Swój profil mają tam już od 6 lat. Przez długi czas nazwą konta wnuka królowej Elżbiety II i jego małżonki na Instagramie było "kensingtonroyal". Teraz jednak William i Kate zdecydowali się na zmianę. Ich profil to obecnie: Dukeandduchessofcambridge. 

Reklama

Kate i William przed kamerą!

Jak myślicie, dlaczego Kate i William zdecydowali się założyć kanał na YoutTube. Być może chcą pokazać się fanom z innej strony lub po prostu przypomnieć najważniejsze fragmenty swoich wystąpień? 

Jedno jest pewne. Kolejny kanał w social mediach to kolejna okazja do tego, aby zbliżyć się nie tylko do Brytyjczyków, ale do fanów na całym świecie oraz pokazać swoje nieco inne oblicze.

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: William i Kate | brytyjska rodzina królewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy