Reklama

Reklama

Kim Kardashian pozuje w bieliźnie modelującej

Kim Kardashian przyspieszyła bicie serc u swoich fanów, publikując na swoim instagramowym profilu serię zdjęć w bieliźnie modelującej. Gwiazda wyglądała na nich naprawdę seksownie. Nic więc dziwnego, że w komentarzach znalazło się mnóstwo komplementów pod jej adresem!

Kim Kardashian wie, jak przyciągnąć uwagę. Amerykańska bizneswoman ma wszystko to, o czym marzy niejedna popularna gwiazda. Jest sławna, bogata i atrakcyjna. 

Nic dziwnego, że tak chętnie pozuje do zdjęć. Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje nowe fotki.

Niedawno piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami serią zdjęć w bieliźnie modelującej. Jak widać, ona sama uważa się za najlepszą modelkę dla swojej marki. Nawet w takim stroju zrobiła wrażenie. 

Instagramowi obserwatorzy Kim Kardashian nie kryli zachwytów nad jej wyglądem. Wyrazili go w komentarzach, gdzie pojawiło się mnóstwo serduszek i komplementów. 

Reklama

Kim Kardashian jest tak seksowna, że nie potrzeba jej wiele. Chociaż mało kto dobrze wygląda w samej bieliźnie wyszczuplającej, ona prezentuje się w niej rewelacyjnie. 

Od jej kobiecych kształtów niełatwo jest oderwać wzrok. 

A wy, zapozowalibyście w takim stroju?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | bielizna damska | Kim Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama