Reklama

Kim Kardashian zniszczyła suknię Marilyn Monroe? Do sieci trafiły zdjęcia

W ostatnim czasie Kim Kardashian wzbudziła niemałe kontrowersje. Nie każdemu spodobał się fakt, że celebrytka na tegorocznej Met Gali pojawiła się w sukni Marilyn Monroe z 1962 roku. Teraz sieć obiegły zdjęcia ukazujące postrzępiony materiał kreacji. Podejrzenia padły na Kim Kardashian. Wiele osób sugeruje, że celebrytka przyczyniła się do zniszczenia sukni.

Kim Kardashian w sukni Marilyn Monroe

Na tegorocznej Met Gali Kim Kardashian pojawiła się w sukni Marilyn Monroe. Aktorka nosiła ją w 1962 roku. To właśnie w tej wysadzanej dwoma tysiącami kryształków sukni z delikatnego jedwabiu zaśpiewała prezydentowi Johnowi F. Kennedy’emu "Happy Birthday Mr. President". 

Kreacja w 2016 po raz drugi została wystawiona na aukcji. Podczas Julien's Auctions osiągnęła cenę 4,8 mln dolarów i trafiła do Ripley's Believe It Or Not Museum.

Celebrytka wypożyczyła kreację i zaprezentowała się w niej na czerwonym dywanie. Wbrew pozorom od razu się po tym przebrała. Przez resztę wieczoru prezentowała się w replice sukni. 

Reklama

Decyzja Kim Kardashian spotkała się z krytyką. Wiele osób twierdziło, że zakładanie kreacji Marilyn Monroe jest nieodpowiedzialne i może doprowadzić do jej zniszczenia. 

Kim Kardashian zniszczyła suknię Marilyn Monroe?

Kim Kardashian musiała przejść na dietę, by zmieścić się w suknię Marilyn Monroe. Specjalnie schudła siedem kilogramów, by muzeum wypożyczyło jej kreację. Na opublikowanym w sieci nagraniu widać jednak, że celebrytka potrzebowała pomocy kilku osób, by założyć obcisłą suknię. 

Teraz internet obiegły zdjęcia ukazujące zniszczoną suknię Marilyn Monroe. Nie zostały one jednak opublikowane przez Ripley's Believe It Or Not Museum. Zdaniem właściciela kreacja została zwrócona w idealnym stanie.

Na zdjęciach widać postrzępiony materiał, rozdarcia wzdłuż zamka oraz liczne braki kryształków. Wielu sugeruje, że do zniszczeń przyczyniła się Kim Kardashian. Pojawiły się głosy, że celebrytka popełniła błąd zakładając suknię na Met Galę. 

***

Zobacz także:

Kontrowersje wokół Kim Kardashian nie milkną. ICOM Costume zabiera głos

Wielkie zmiany w życiu księżnej Kate i księcia Williama! Plotki w końcu się potwierdziły!

Kylie Jenner w obcisłej sukience. Tak się prezentuje jej figura po porodzie

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian | Marilyn Monroe
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy