Reklama

Kim Kardashian znowu cała na czarno. Zamierza zmienić wizerunek?

Kim Kardashian słynie z kusych kreacji i zdjęć, na których chętnie pozuje, odsłaniając swoje ciało. Coraz częściej pojawia się jednak w czarnych strojach, które odsłaniają jedynie jej twarz. Czyżby Kim Kardashian chciała zmienić wizerunek?

Kim Kardashian zmienia wizerunek?

Kim Kardashian popularność zdobyła dzięki rodzinnemu reality show "Keeping Up With the Kardashians". Już od pierwszego sezonu cała rodzina budzi zainteresowanie. Od tamtej pory każdy z rodzeństwa Kardashian-Jenner próbuje rozwijać swoją karierę, w czym pomaga im Kris Jenner, która dba o ich interesy.

Instagramowy profil Kim Kardashian obserwuje 257 milionów osób. To właśnie tam chętnie publikuje odważne zdjęcia. Oczywiście nie brakuje rodzinnych ujęć, ale bez wątpienia Kim Kardashian chętnie dzieli się efektami spontanicznych sesji w bieliźnie lub bikini.

Reklama

Kim Kardashian znów cała na czarno

Kim Kardashian na tegorocznej Met Gali zszokowała swoją stylizacją. Mimo że jest stałą bywalczynią, a jej kreacje co roku wywołują dyskusję, tak tym razem nikt nie spodziewał się jej w takim wydaniu.

Celebrytka zdecydowała się na kreację z czarnego materiału, który pokrywał jej całe ciało. Tym sposobem nie tylko wprawiła wszystkich w osłupienie, ale przy okazji wzbudziła zainteresowanie mediów na całym świecie.

Od tamtej pory Kim Kardashian zaczęła częściej stawiać na tego typu stylizacje. Na dobre pożegnała się z kusymi sukienkami?

Kim Kardashian w Nowym Jorku dwukrotnie postawiła na czarne kreacje, które dokładnie zakrywały jej ciało. Za każdym razem twarz chowała za ciemnymi okularami. 

Kim Kardashian chętnie stawiała na skąpe stroje, które odsłaniały jej ciało. Lubiła eksperymentować i szokować swoim wyglądem. 

Celebrytka za każdym razem zachwyca swoich fanów, którzy w mediach społecznościowych nie szczędzą jej miłych słów. Pojawiają się jednak pytania, czy ta zmiana jest tylko chwilowa, czy Kim Kardashian całkowicie planuje zmienić wizerunek. 

Czytaj więcej:

Julia Kamińska i jej niezapomniane stylizacje

Do czego służy mała kieszonka w jeansach? Mało kto o tym wie

Ciężkie buty w stylizacji? To hit tej jesieni!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy