Reklama

Kinga Rusin ostro o kolegach z branży

Kinga Rusin, która obecnie przebywa na rajskiej wyspie postanowiła odnieść się do tego, co dzieje się w polskich mediach. Wypowiedziała się na temat swoich kolegów w branży. Co dokładnie napisała w poście opublikowanym na swoim instagramowym profilu?

O Kindze Rusin, która jeszcze o niedawna była bardzo popularna, przez pewien czas było dość cicho w mediach. 

Ostatnio jednak okazało się, że znana dziennikarka mieszka na jednej z maleńkich wysp na Ocenianie Indyjskim i tam pracuje. 

Odpoczywa i skupia się na samorozwoju, ale nie pozostaje obojętna na sytuację w polskich mediach.

Jak wiadomo, Augustin Egurrola, który kiedyś był jej bliskim kolegą, został zaangażowany do roli jurora w najnowszej edycji show TVP „Dance, dance, dance”. 

Kinga Rusin postanowiła napisać na swoim instagramowym profilu, co o tym myśli. Nie uderzyła jedynie w znanego tancerza, ale napisała ogólnie o gwiazdach, które przeszły pracy do konkurencyjnej stacji.

Reklama

"Uff... podobno Agustin, Tomek, Joanna etc. definitywnie odcinają się od kolegów z tvp info i „dziennikarzy” Wiadomości, pracujących w tej samej co oni stacji. Odcinają się od szczucia, propagandy i kłamstwa - i tego całego syfu, bo są w tvp „tylko dla rozrywki”. Brawo! Ulżyło mi i milionom obywateli. To żart, jakby ktoś nie zrozumiał... Nie ma i nie będzie takich deklaracji ze strony gwiazd TVP. Po pierwsze nie uszłoby im to na sucho, po drugie od tego nie da się po prostu odciąć. Nie po nagonce na Adamowicza, sędziów, lekarzy, protestujące kobiety. A więc, drogie dzieci, lekcja na dziś prosto „z podręcznika ministra Czarnka”: rozrywka jest najważniejsza! A całą resztą zajmą się specjaliści od propagandy. Wy tylko udawajcie, że nic nie widzicie i nic nie słyszycie - bądźcie mili i ładnie się uśmiechajcie ku radości widzów. Niech im będzie z nami dobrze! - napisała Kinga Rusin w poście opublikowanym przez siebie na Instagamie, dalej gratulując Augustinowi Egurroli laudacji w wiadomościach. 

Jak myślicie, czy Kinga Rusin zareagowała zbyt ostro? 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy