Reklama

Kinga Rusin w modnej stylizacji. Lubi zaskakiwać!

Kinga Rusin jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Popularna dziennikarka opublikowała niedawno serię zdjęć w ortalionowej stylizacji. Zaskoczyła fanów oryginalnymi butami. Zobaczcie, co dokładnie miała na sobie!

Kinga Rusin to gwiazda, która lubi zaskakiwać swoich fanów. 49-letnia dziennikarka przez długi czas była jedną z twarzy programu "Dzień Dobry TVN", jednak po 15 latach postanowiła zakończyć ten etap w życiu i skupić się na innych celach. Ma teraz zamiar zająć się działalnością społeczną i realizować swoje plany biznesowe. 

Kinga Rusin nie rozstaje się jednak ze swoimi fanami, z którymi ma regularny kontakt w mediach społecznościowych. Gwiazda jest tam bardzo aktywna. 

Niedawno na instagramowym profilu dziennikarki pojawiły się zdjęcia zrobione w Stadninie Koni Ferensteinów. Prezenterka pochwaliła się stylizacją, którą miała na sobie podczas pobytu w tym miejscu. Fanom bardzo spodobał się jej strój. Zwrócili też uwagę na nietypowe buty, które jednak w tym miejscu są niezbędnym elementem garderoby. 

Reklama

Spójrzcie sami! 

"Nie spodziewałam się u Pani takich butów" - napisała pod zdjęciem Kingi Rusin jedna z jej fanek, zauważając nietypowe obuwie dziennikarki. Szybko jednak stało się jasne, że to buty jeździeckie, co zauważyli inni instagramowi obserwatorzy prezenterki. 

Trzeba przyznać, że ortalion to niełatwy materiał, jeżeli chodzi o łączenie go z dodatkami, jednak Kinga Rusin poradziła sobie z tym świetnie , dobierając do niego resztę stroju. 

Nietypowe ciężkie buty świetnie pasowały do ciemnego paska, dzięki czemu całość dobrze się ze sobą komponowała. 

Naszym zdaniem, ta śmiała stylizacja to strzał w dziesiątkę. 

A wy, co myślicie? 
Zobacz także:

***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych. 

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka 

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy