Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio skarży się na zapalenie piersi

Macierzyństwo nie jest usłane różami. Na własnej skórze przekonała się o tym nawet Klaudia Halejcio, która miesiąc temu powitała na świecie swoją córeczkę, małą Nel.

Klaudia Halejcio nie posiadała się ze szczęścia, gdy niedawno ogłosiła wieść o przyjściu na świat swojego pierwszego dziecka. Influencerka ochoczo przystąpiła do skrupulatnego relacjonowania blasków i cieni związanych ze wczesnym macierzyństwem. Oprócz chwil nieopisanej radości w życiu aktorki nie brakuje również bólu i strachu... 

Tuż po narodzinach małej Nel, Halejcio opublikowała na swoim profilu zdjęcie z blizną po cesarskim cięciu. Gwiazda nie ukrywa, że ciąża i poród kosztowały ją mnóstwo wysiłku fizycznego i emocjonalnego, jednak nic nie jest w stanie zakłócić jej radości z nowonarodzonego członka rodziny. 

Jak sama wspomina, nawet karmienie piersią okazało się ogromnym wyzwaniem. Halejcio wspomina, jak wszyscy "znawcy tematu" instruowali ją, że w tym przypadku zawsze działa naturalny instynkt i wszystko przychodzi z łatwością... 

Reklama

Rzeczywistość okazała się jednak bardziej brutalna do tego stopnia, że mała Nel zyskała w szpitalu przydomek "pirania". Na szczęście po tygodniach nauki karmienia dziś influencerka ze spokojem podkreśla, że karmienie naturalne sprawia jej niesłychaną frajdę! 

To jednak nie koniec problemów w macierzyńskim "raju". Ostatnio na profilu gwiazdy pojawiła się krótka relacja, w której Halejcio skarży się na ogromny ból związany z zapaleniem piersi. 

Wygląda na to, że influencerka sama nie zdawała sobie sprawy z tego, że sprawy przyjmą tak dramatyczny obrót. W instagramowej relacji nie kryje żalu...

W związku z komplikacjami, w głowie Klaudii Halejcio pojawił się szereg wątpliwości, czy wszystko przebiega zgodnie z planem, jeśli chodzi o piastowanie roli młodej mamy. Gwiazda Instagrama zadaje sobie pytanie, gdzie popełniła błąd, zwłaszcza, że problem z piersiami, jak się okazuje pojawił się nie pierwszy raz: 

Młodej mamie życzymy powrotu do pełni sił, bo nie ma nic cenniejszego dla maluszka od zdrowej, wypoczętej i zadbanej mamy! 

*** 
Zobacz więcej!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy