Reklama

Reklama

Kourtney Kardashian pokazała seksowne zdjęcia

Jeszcze niedawno niemal wszyscy zachwycali się nową fryzura Kourtney Kardashian. Tym razem celebrytka znów postanowiła wszystkich zaskoczyć. Na Instagramie opublikowała kilka seksownych zdjęć.

Kourtney Kardashian obcięła włosy

Kourtney Kardashian jako aktywna użytkowniczka Instagrama chętnie dzieli się z fanami swoim luksusowym życiem. Na jej profilu nie brakuje zdjęć z wakacji oraz rodzinnych ujęć.

Celebrytka niedawno pochwaliła się nową fryzurą. Kourtney Kardashian, w przeciwieństwie do młodszych sióstr, wcześniej nie eksperymentowała z włosami. Tym razem postanowiła ściąć swoje długie, czarne włosy.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała, jak teraz wygląda. Włosy sięgające do połowy szyi spodobały się jej fanom. Nie brakowało pozytywnych komentarzy.

Reklama

Kourtney Kardashian pokazała odważne zdjęcia

Siostry Kardashian-Jenner chętnie publikują w mediach społecznościowych odważne zdjęcia w bieliźnie lub bikini. Ostatnio takim zdjęciem pochwaliła się najmłodsza z sióstr — Kylie Jenner. 

Tym razem także Kourtney Kardashian postanowiła opublikować seksowne zdjęcia, na których ma jeszcze długie włosy. Celebrytka postanowiła pokazać, jak prezentuje się w żółtym staniku. 

Kourtney Kardashian od razu zaznaczyła, że te zdjęcia zrobiła, zanim ścięła włosy. Czyżby żałowała swojej decyzji? 

Czytaj więcej:

Karolina Gorczyca krytykuje rodziców, którzy zabierają dzieci w wysokie Tatry

Ewa Chodakowska zdradza przepis na spełnianie marzeń

Doda wyjaśnia, dlaczego artyści mogą być kapryśni i chimeryczni

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy