Reklama

Reklama

Krzysztof Ibisz na wakacjach z narzeczoną młodszą o 27 lat! Piękni?

Krzysztof Ibisz na wakacje wybrał się na Wyspy Kanaryjskie. W podróży towarzyszy mu narzeczona, o 27 lat młodsza Joanna Kudzbalska. Para relaksuje się na urokliwej wyspie Lanzarote i miło spędza czas, przesiadując w tamtejszych restauracjach. „Panie Krzysztofie, czekamy na inspirujące filmiki” – komentują spragnieni fani pod postem z urlopu Ibisza.

Kim jest Joanna Kudzbalska?

Na początku roku media informowały o zaręczynach Krzysztofa Ibisza oraz Joanny Kudzbalskiej. Nowa partnerka prezentera telewizyjnego zyskała  popularność kilka lat temu,  dzięki udziałowi w programie "Top Model". Już w trakcie show Kudzbalska była studentką medycyny. Postanowiła jednak na jakiś czas przerwać naukę, aby w pełni skupić się na karierze w modelingu. Po zakończeniu "Top Model" postanowiła jednak powrócić do dawanych planów zawodowych i zostać lekarzem. Obecnie narzeczona Ibisza pracuje jako w jednym ze stołecznych szpitali.

Tajemniczy związek Krzysztofa Ibisza

Para długo ukrywała swój związek przed mediami. Spotykali się ze sobą w tajemnicy. Ich romantyczna relacja wyszła  na jaw, gdy Krzysztof Ibisz zaczął komentować zdjęcia Kudzbalskiej. Po zaręczynach wszystko stało się jasne. 

Reklama

Mimo że już od początku roku oficjalnie mówi się o związku Ibisza i Kudzbalskiej, nadal wstrzymują się od publicznego okazywania uczuć. Ze zdjęć, które oboje umieścili na Instagramie, można wywnioskować jednak, że razem wypoczywają na Wyspach Kanaryjskich.  

Kontrowersyjny związek

Mimo upływu czasu kontrowersje nadal wzbudza różnica wieku pomiędzy prezenterem a narzeczoną. Krzysztof Ibisz jest prawie dwa razy starszy od Joanny Kudzbalskiej. Para nie wydaje się jednak przejmować żartobliwymi komentarzami, które pojawiają się w sieci. Wspólnie cieszą chwilami spędzonymi na wyspie.

Romantyczne wakacje tylko we dwoje

Według doniesień portalu "Pudelek" Krzyszof Ibisz wraz z narzeczoną zameldowali się w luksusowym hotelu, w którym doba kosztuje minimum 800 złotych. Kontrowersje wzbudza fakt, że w to miejsce nie można zabierać dzieci. Wypoczywają tam jedynie dorośli, którzy marzą o ciszy i spokoju.

Fani na Instagramie życzą parze udanych wakacji: "No i super. Ja właśnie jestem w drodze na Dominikanę. Super pobytu życzy Krzysztof - Krzysztofowi", "Zazdroszczę! Tydzień temu wróciłam, ale znów bym pojechała", "Bardzo fajne palmy ma pan tam u siebie", "Udanego wypoczynku" - czytamy w komentarzach pod postem Ibisza. 

Przeczytaj również:

Gąsowski na Krecie z byłą żoną i eks partnerką 

Piękny włoski region szuka chętnych do zamieszkania

Zobacz również: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Joanna Ibisz | wakacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy