Reklama

Reklama

Krzysztof Rutkowski zmieni branżę? Wystąpił w teledysku i zarapował

Krzysztof Rutkowski znów zaskoczył fanów. Tym razem znany detektyw pokazał się z zupełnie innej strony. Wiedzieliście, że wystąpił w teledysku i zarapował? Musicie to zobaczyć!

Krzysztof Rutkowski jest najbardziej znanym polskim detektywem i jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Już sama jego oryginalna fryzura wyróżnia go z tłumu, dzięki czemu nie można go pomylić z nikim innym. 

Nie od dziś wiadomo, że mężczyzna lubi zaskakiwać swoich fanów. Jednak tym razem zrobił coś, czego mało kto się spodziewał. 

Wygląda na to, że postanowił spróbować swoich sił w branży rozrywkowej. Choć niektórym może wydawać się to nieprawdopodobne, okazuje się, że 60-letni Krzysztof Rutkowski wystąpił w teledysku do hitu disco polo. 

Co więcej, sam zarapował w krótkim fragmencie piosenki i trzeba przyznać, że nie brzmiał źle. Wręcz przeciwnie! Jak na debiutanta poradził sobie całkiem nieźle. Możecie go usłyszeć od 2:44. 

Myślicie, że znany detektyw zmieni branżę i postawi teraz na karierę muzyczną? Mimo że o niczym takim nie słyszeliśmy, zdecydowanie nie jest to wykluczone. 

Może powinien pomyśleć nad tym, by w przyszłości nagrać własną płytę? 

Posłuchajcie, jak sobie poradził rapując!  

Reklama

Wielu fanów na pewno ma niedosyt, bo Krzysztof Rutkowski zaśpiewał jedynie niewielki fragment utworu. 

Jak wam się podoba? 

My nie znaliśmy go od tej strony! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | gwiazdy | detektyw

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy