Reklama

Książę Filip miał romanse i nieślubne dziecko? W mediach huczało od plotek!

Chociaż książę Filip był mężem królowej Elżbiety II przez 73 lata, ich związek wcale nie był idealny. W mediach co jakiś czas pojawiały się plotki o rzekomych romansach małżonka brytyjskiej monarchini i, pomimo tego, że nigdy niczego oficjalnie mu nie udowodniono, plotkowano nawet o tym, że mógł mieć nieślubne dziecko!

Staż związku królowej Elżbiety II i księcia Filipa robi wrażenie. Para była razem przez 73 lata, aż do śmierci królewskiego małżonka w kwietniu bieżącego roku. 

Książę zmarł zaledwie dwa miesiące przed swoimi 100 urodzinami, a brytyjska monarchini nigdy publicznie nie wypowiedziała złego słowa na temat ukochanego. Nawet, pomimo tego, że, zarówno w tracie małżeństwa, jak i przed ich ślubem, krążyły plotki o jego rzekomych romansach. 

W mediach często pisano, że książę Filip miał słabość do pięknych kobiet. 

Niektórzy szli o krok dalej i spekulowali, że jego niewierność, mogła mieć konsekwencje w postaci nieślubnego dziecka, ale pewnie nigdy nie dowiemy się już, czy to jedynie plotki, czy może jest w nich ziarenko prawdy.

Reklama

Książe Filip zdradzał Elżbietę II? Podobno ma nawet nieślubne dziecko!

Książę Filip był przystojnym mężczyzną i, jak na członka rodziny królewskiej, prowadził dość swobodny styl życia. Nie stronił od podróży i przyjęć, gdzie często wybierał się bez zajętej licznymi obowiązkami małżonki. Nic więc dziwnego, że w mediach aż huczało od plotek na jego temat. 

Królowa nigdy jedna nie zwątpiła w męża. W trosce o reputację monarchii wybaczała mu naprawdę wiele. 

Biografka Sarah Bradford w książce na temat rodziny królewskiej napisała nawet, że Elżbieta II zdawała sobie sprawę z niewierności ukochanego męża. "Filip ma romanse, a królowa nauczyła się to tolerować. Uwielbia on zwłaszcza młode, piękne arystokratki" - brzmiały jej słowa.

Marek Rybarczyk w jednej ze swoich książek poszedł jednak o krok dalej. Znany dziennikarz zwrócił uwagę na to, że "owocem podróży Filipa na antypody mogło być nawet… nieślubne potomstwo”, co zresztą wcześniej sugerowała też blisko związana z rodziną królewską Barbara Cartland. Ponoć królewski małżonek miał mieć córkę w Melbourne, jednak powieściopisarka nie chciała wchodzić w szczegóły.

Czytaj również:

Księżna Charlene jest poważnie chora? 

Jak zabezpieczyć hortensje na zimę?

Krystian Ochman wreszcie zobaczył się z rodzicami

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: książę Filip | Królowa Elżbieta II
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy