Reklama

Książę George ma już 3 lata!

Trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu książę George, syn Kate i Williama, 22 lipca skończył 3 lata. Jakie prezenty na niego czekają?

Księciu od chwili narodzin nieustannie towarzyszy uwaga mediów. Choć oficjalne informacje jeszcze się nie pojawiły, przypuszcza się, że jubilat będzie świętował na rodzinnej uroczystości w wiejskiej posiadłości Anmer Hall. Oczekiwani są rodzice księżnej Kate, Carole i Michael Middletonowie, a także młodsza siostra Pippa oraz przynajmniej kilkoro z siedmiorga rodziców chrzestnych księcia.

Świętowanie nie obędzie się oczywiście bez licznych prezentów. Jak podaje gazeta "Daily Mail" maluch otrzyma m.in.: piłki do gry w rugby i futbol oraz wartą prawie 1,5 tysiąca złotych kolejkę elektryczną. Ale to nie wszystko. Jednym z ciekawszych upominków będzie prezent od dziadka - model samochodu Aston Martin z ubiegłej epoki, który wzorowany jest na pojeździe, jakim poruszał się sam James Bond!

Okazuje się jednak, że najbardziej wyczekiwanym prezentem będzie ten od rodziców. Kate i William zdecydowali, że podarują szczeniaka - bardzo rzadkiej rasy Bolonka Zwetna.

Reklama
Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy