Reklama

Reklama

Książę George obchodzi urodziny

Wnuk księcia Karola obchodzi urodziny. Z tej okazji w mediach społecznościowych pojawiły się nowe zdjęcia następcy brytyjskiego tronu. Jak zmienił się książę George?

Następca brytyjskiego tronu obchodzi urodziny. Z tej okazji Pałac Kensington opublikował nowe zdjęcia siedmioletniego księcia George. Królewski potomek  zaprezentowała się z szerokim uśmiechem. Na uwagę zasługuje też fryzura, która w przypadku księcia jest niezmienna od samego początku. 

Zdjęcia wykonane zostały miesiąc wcześniej. Kto stał za obiektywem? Okazuje się, że za najpiękniejszymi rodzinnymi ujęciami stoi księżna Kate.

38-letnia księżna zdecydowanie ma zmysł artystyczny i śmiało można powiedzieć, że fotografia to jej pasja. Sesja została zrobione w Anmer Hall w Norfolk, gdzie rodzina izoluje się od marca z powodu pandemii. 

Reklama

Książę George Alexander Louis urodził się 22 lipca 2013 r. Jako najstarszy syn księżnej Kate i księcia Williama, zajmuje trzecie miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu. Został ochrzczony w Chapel Royal w St. James's Palace w październiku 2013 roku. 

W maju 2015 roku Gorge po raz pierwszy został starszym bratem. Wtedy na świat przyszła księżniczka Charlotte, a trzy lata później urodził się książę Ludwik. 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy